ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ РОБІТ З КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ СИСТЕМИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ІЗ ЗАМІНОЮ ТЕПЛОГЕНЕРАТОРІВ ТА НЕОБХІДНОГО ОБЛАДНАННЯ

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ РОБІТ З КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ СИСТЕМИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ІЗ ЗАМІНОЮ ТЕПЛОГЕНЕРАТОРІВ ТА НЕОБХІДНОГО ОБЛАДНАННЯ

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Замовник»)  оголошує тендер на закупівлю робіт з капітального ремонту системи теплопостачання із заміною теплогенераторів та необхідного обладнання Державного закладу «Український медичний центр реабілітації матері та дитини МОЗ України».

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ від учасників:  «23» липня 2024 року до 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути зазначено: «НАЙМЕНУВАННЯ УЧАСНИКА. ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР на закупівлю робіт з капітального ремонту системи теплопостачання із заміною теплогенераторів та необхідного обладнання Державного закладу «Український медичний центр реабілітації матері та дитини МОЗ України». НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11-00 «24» липня 2024 року.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: м. Київ, вул. Ділова, буд. 3, Товариство Червоного Хреста України. Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

Детальна інформація та документи для участі:
ОГОЛОШЕННЯ, Додаток №1
Додаток №2
Додаток №3
Додаток №4

Share this post