Контакти

Контакти обласних організацій

Національний Комітет ТЧХУ
Президент ТЧХУ: Поліщук Микола Єфремович
Генеральний директор: Доценко Максим Ігорович
Адреса: вул. Євгена Чикаленка 30, Київ, 01024
Телефон: 0800332656
Email: national@redcross.org.ua

Щоб дізнатися контакт обласної організації Товариства Червоного Хреста України, достатньо натиснути на область і Ви побачите номер телефону та адресу організації.

Хочу дізнатись більше

Ми зібрали найпопулярніші питання, з якими звертаються люди до нашої організації. Ознайомтеся з ними нижче. Можливо, ви знайдете саме тут відповідь на ваше запитання. Якщо у запропонованому списку немає відповідей на ваші запитання або вони не повністю надають відповідь – зв’яжіться з місцевою організацією Товариства Червоного Хреста України зручним для вас способом (електронною поштою, зателефонувавши чи відвідавши офіс).

Український Червоний Хрест – найбільша гуманітарна організація в Україні, яка вже понад сто років надає комплексну гуманітарну допомогу та підтримку найвразливішим верствам населення. Волонтери Українського Червоного Хреста кожного дня надають гуманітарну допомогу по всій країні, а саме:
– проводять видачу продуктових та гігієнічних наборів, питної води, та інших речей для забезпечення базових потреб людей;
– допомагають державі у реагуванні на всі надзвичайні ситуації в країні: проводять евакуацію людей та транспортування маломобільних людей з ‘’гарячих точок’’, та забезпечують постраждалих усією необхідною допомогою;
– загони швидкого реагування Українського Червоного Хреста виїжджають на місця руйнувань житлових будинків разом з ДСНС України, де надають першу допомогу та першу психологічну допомогу постраждалим, беруть участь у пошуково-рятувальних операціях, забезпечують постраждалих водою, перекусами тощо;
– надають психосоціальну підтримку тим, хто цього найбільше потребує;
– впроваджують проєкти з фізичної та психологічної реабілітації;
– відновлюють пошкоджені внаслідок військових дій медичні заклади, житлові будинки тощо;
– будують модульні містечка для тих, хто втратив житло;
– передають громадам автономні засоби електроенергії, котельні тощо для підтримки критичної інфраструктури, медичних закладів та місць проживання внутрішньо-переміщених осіб;
– навчають першій допомозі;
– надають грошову та ваучерну підтримку найвразливішим верствам населення;
– реалізують проєкти з відновлення пошкоджених внаслідок військових дій домогосподарств;
– інформують про мінну небезпеку, найрозповсюдженіші захворювання та здоровий спосіб життя;
– здійснюють догляд вдома за самотніми людьми літнього віку;
– надають первинну медичну допомогу у віддалених населених пунктах;
– поширюють знання з міжнародного гуманітарного права;
– допомагають тим, хто найбільше потребує підтримки.

Детальніше про діяльність Українського Червоного Хреста

Будь ласка, зверніться з пакетом необхідних документів, які підтверджують вашу особу та обґрунтовують важкі життєві обставини, до найближчої до вас організації Українського Червоного Хреста. Вам підкажуть, коли і як можна отримати допомогу. Контакти обласних організацій шукайте тут.

Ні, Український Червоний Хрест – це гуманітарна організація, а не медична. Український Червоний Хрест проводить видачу гуманітарної допомоги тим хто цього найбільше потребує; спільно з державою реагує на усі надзвичайні ситуації в країні та надає допомогу постраждалим; допомагає у відновленні пошкоджених медичних закладів та об’єктів цивільної інфраструктури; впроваджує проєкти з фізичної та психічної реабілітації; навчає навичкам першої допомоги; здійснює догляд за самотніми людьми літнього віку тощо.

Детальніше про діяльність Українського Червоного Хреста

Український Червоний Хрест надає гуманітарну допомогу в залежності від наявних програм, де чітко визначені критерії отримувачів допомоги з найуразливіших категорій населення, та можливостей організацій. Щоб отримати допомогу, зверніться будь ласка з пакетом необхідних документів, які підтверджують вашу особу та обґрунтовують важкі життєві обставини/стан здоров’я, до найближчої до вас організації Українського Червоного Хреста.

У залежності від програм, які реалізуються наразі, де чітко означені критерії бенефіціарів з найуразливіших категорій населення, та можливостей організацій Українського Червоного Хреста ви можете отримати гуманітарну допомогу (продуктові та гігієнічні набори, питну воду, постільну білизну, одяг, засоби для підготовки до зими, продуктові ваучери тощо), взяти участь у заходах з психосоціальної підтримки, першої допомоги, мінної небезпеки, стати підопічним соціальних помічників Українського Червоного Хреста тощо. Щоб отримати допомогу, зверніться з пакетом документів, які підтверджують вашу особу та обґрунтовують важкі життєві обставини/стан здоров’я, у найближчу до вас організацію Українського Червоного Хреста. Вам підкажуть, яку ви можете отримати допомогу – контакти.
Детальніше про діяльність Українського Червоного Хреста

Дякуємо вам за бажання допомогти!

Щоб підтримати діяльність Українського Червоного Хреста, ви можете надати фінансову допомогу, зробивши благодійний внесок онлайн на нашому сайті в розділі “Підтримати”.

Щоб стати членом Українського Червоного Хреста потрібно звернутися до найближчої організації Українського Червоного Хреста, зробити членський внесок та отримати членський квиток.

Члени Українського Червоного Хреста мають право обирати і бути обраними до керівних органів Українського Червоного Хреста. Членський внесок, станом на 2024 рік, становить 200 грн, і сплачується один раз на рік.

Членство в Українському Червоному Хресті є добровільним. Якщо вас змушують придбати членський квиток Українського Червоного Хреста – повідомте, будь ласка, про це на електронну адресу sos@redcross.org.ua.

Якщо ви хочете фінансово підтримати діяльність Українського Червоного Хреста, ви можете зробити пожертву онлайн у розділі “Підтримати”.

Також ви можете придбати благодійний квиток в найближчій організації Українського Червоного Хреста. Придбати благодійний квиток ви можете за 20 грн, 50 грн або 100 грн.

Ваша фінансова підтримка дає змогу Українському Червоному Хресту надавати допомогу тим, хто цього найбільше потребує.

Ні, щоб бути партнером, волонтером, співробітником Українського Червоного Хреста чи отримувати наші гуманітарні послуги не обов’язково бути членом Українського Червоного Хреста. Членство в Українському Червоному Хресті є добровільним, і дає вам змогу підтримувати та вдосконалювати діяльність Українського Червоного Хреста.

Якщо вас змушують придбати членський квиток Українського Червоного Хреста – повідомте, будь ласка, про це на електронну адресу sos@redcross.org.ua

Для отримання інформації щодо співпраці з Українським Червоних Хрестом та корпоративних пожертв, будь ласка, напишіть нам на пошту partners@redcross.org.ua

З питань щодо благодійних внесків та індивідуальних пожертв, будь ласка, напишіть нам
на пошту friends@redcross.org.ua

Джерелами формування бюджету і майна Українського Червоного Хреста є:

  • Вступні та щорічні внески членів Українського Червоного Хреста.
  • Благодійні пожертви та допомога у будь-якій формі в установленому порядку від державних та громадських організацій, інших юридичних осіб та окремих громадян.
  • Допомога та соціальне замовлення з боку державних органів для виконання цільових програм та проєктів Українського Червоного Хреста.
  • Надходження від проведення благодійних заходів.
  • Кошти або майно, які надходять безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань.
  • Пасивні доходи, кошти або майно, які надходять до Українського Червоного Хреста від ведення його основної діяльності, з урахуванням положень податкового законодавства України.
  • Інші надходження, що не суперечать чинному законодавству України.

З метою забезпечення прозорості і залучення потенційних донорів, Український Червоний Хрест не приймає пожертви, безпосереднім джерелом утворення яких є діяльність, що суперечить основоположним принципам Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця або несумісна з ними. Український Червоний Хрест має право на фінансову підтримку за рахунок державного бюджету України, місцевих бюджетів, відповідно до чинного законодавства.

Український Червоний Хрест, як і Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, не підтримує будь-яку з політичних партій, та не робить будь-якого розрізнення за політичними переконаннями. Також не робить розрізнення за расовою, релігійною, класовою ознакою. Міжнародний Рух лише намагається полегшувати страждання людей і, в першу чергу, тих, хто найбільше цього потребує. Відповідно до двох з 7 Основоположних принципів – Нейтральності та Неупередженості – Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, щоб зберегти загальну довіру, не може приймати будь-яку сторону у збройних конфліктах і вступати в суперечки політичного, расового, релігійного або ідеологічного характеру. Відповідно, Український Червоний Хрест не може і не має права підтримувати жодну політичну силу, агітувати “за” чи “проти” неї. Волонтери та співробітники Українського Червоного Хреста не мають права публічно чи в засобах масової інформації коментувати факти чи ситуації політичного, релігійного, расового, ідеологічного, воєнного характеру. Діючі члени політичних партій, інших політичних чи ідеологічних громадських організацій не мають права бути волонтерами чи співробітниками Українського Червоного Хреста. Якщо волонтер чи співробітник Українського Червоного Хреста балотується на виборах до органу законодавчої влади чи місцевого самоврядування, він має припинити трудову чи волонтерську діяльність в Українському Червоному Хресті.

Якщо ви бажаєте стати волонтером Українського Червоного Хреста, треба заповнити онлайн-анкету або звернутися до найближчої до вас організації Українського Червоного Хреста, повідомивши про ваше бажання стати волонтером.

По всій Україні в місцевих організаціях Українського Червоного Хреста працюють банки одягу, у який ви можете як передати одяг, так і отримати його, якщо ви цього потребуєте.

Якщо ви плануєте передати одяг в банк одягу Українського Червоного Хреста, просимо вас передавати його у чистому та гарному стані. Оскільки від цього залежить комфорт тих людей, яким він потрібен.

Дізнатися, де знаходиться банк одягу ви можете звернувшись до найближчої організації Українського Червоного Хреста.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Увага! Відповідь на подане вище звернення буде надіслана на e-mail

Керiвництво

Президент

Поліщук Микола Єфремович

тел.: 0 800 332 656

e-mail: national@redcross.org.ua


Віце-президент

Пришко Валентина Степанівна

Віце-президент

Розенко Павло Валерійович

Віце-президент

Сабо Іванна Іванівна

Віце-президент

Богдан Олександр Володимирович


Короткий Тимур Робертович

Радник Президента

з міжнародного гуманітарного права

Короткий Тимур Робертович

Костянчук Сергій Петрович

Радник Президента

 з юридичних питань

Костянчук Сергій Петрович


Національний комітет

Доценко Максим Ігорович

Генеральний директор

Доценко Максим Ігорович

тел.: (044) 235-01-57
e-mail: national@redcross.org.ua


Клецьковський Ілля Володимирович

Заступник Генерального директора

Клецьковський Ілля Володимирович

Стокоз Олена

Заступниця Генерального директора

Стокоз Олена Ігорівна

Головний бухгалтер

Зубова Вікторія Вікторівна


Департамент управління надзвичайними ситуаціями

Познякевич Андрій Андрійович


Відділ першої допомоги

Ямненко Надія Вікторівна

тел.: (044) 234-18-90
e-mail: fa@redcross.org.ua


Служба розшуку

Царюк Ірина Юріївна

тел.: (044) 235-10-96
e-mail: rfl@redcross.org.ua


Відділ з питань реагування на надзвичайні ситуації

Логгінов Тарас Владиславович


Департамент охорони здоров’я та опіки

Бабенко Олександр Юрійович


Департамент реабілітації та підтримки

Діденко Анна Вікторівна


Департамент логістики та закупівель

Катихін Євгеній Олегович


Департамент організаційного розвитку

Васильцов Владислав Олександрович


Департамент економіки та фінансів

Ошовська Римма Іванівна


Відділ юридичного забезпечення

Кириленко Ірина Сергіївна


Департамент комунікацій і маркетингу

Олійник Леся Василівна
e-mail: press@redcross.org.ua


Інформаційний центр

Національного комітету
Товариства Червоного Хреста України
0 800 332 656


Департамент стратегічного партнерства та міжнародних відносин

Бойчева Ірина Дмитрівна
e-mail: international@redcross.org.ua


Департамент управління персоналом та адміністративного забезпечення

Загорна Катерина Андріївна
e-mail: vacancy@redcross.org.ua


Обласні організації

Вінницька

+38 (0432) 61 10 93

vn@redcross.org.ua

Глухенький Сергій

вулиця Грушевського, 12,
м. Вінниця, Україна, 21050

Волинська

+38 (0332) 24 15 34

vo@redcross.org.ua

Пришко Валентина

вулиця Степана Бандери, 5, м. Луцьк, Україна

Дніпропетровська

+38 (099) 237 03 52

dn@redcross.org.ua

Лашко Людмила

тупік Будівельний, 12,
м. Дніпро, Україна

Донецька

+38 (062) 64 603 33,
+38 (050) 450 69 90

do@redcross.org.ua

Бережна Любов

вулиця Дніпровська, 7,
м. Краматорськ, Україна

Житомирська

+38 (0412) 42 45 84

zt@redcross.org.ua

Богдан Олександр

вулиця Лесі Українки, 4,
м. Житомир, Україна

Закарпатська

+38 (0312) 61 61 08

zk@redcross.org.ua

Сабо Іванна

Набережна Незалежності, 11, м. Ужгород, Україна


Запорізька

+38 (061) 764 28 92

zp@redcross.org.ua

Бекетова Оксана

вулиця Поштова, 4-А,
м. Запоріжжя, Україна

Івано-Франківська

+38 (068) 176 21 70

if@redcross.org.ua

Старченко Валерій

вулиця Василянок, 6, м. Івано-Франківськ, Україна

Кіровоградська

+38 (0522) 32 16 20

kr@redcross.org.ua

Юрченко Валерій

вулиця Гоголя, 98, м. Кропивницький, Україна

Київська обласна

+38 (063) 390 22 34

ko@redcross.org.ua

Прокопенко Ігор

вул. Бульварно-Кудрявська, 34-Г,
м. Київ, Україна

Київська міська

+38 (044) 235 80 00

kyiv@redcross.org.ua

Гоєнко Тетяна

вулиця Софійська, 10-б,
м. Київ, Україна

Луганська

+38 (050) 267 43 57

lg@redcross.org.ua

Кудаєва Ольга

проспект Центральний. 17, м. Сєвєродонецьк, Україна


Львівська

+38 (097) 313 68 59

lv@redcross.org.ua

Семерак Іван

вулиця Широка, 81-А,
м. Львів, Україна

Миколаївська

+38 (067) 510 62 27

mk@redcross.org.ua

Скороход Андрій

проспект Центральний, 21, м. Миколаїв, Україна

Одеська 

+38 (048) 70 72 108

od@redcross.org.ua

Жаріков Євген

вулиця Грецька, 5,
м. Одеса, Україна

Полтавська

+38 (053) 260 67 41

pl@redcross.org.ua

Плюсніна Ірина

вул. Покровська, 51,
м. Полтава, Україна

Рівненська

+38 (096) 756 12 00

rn@redcross.org.ua

Бєлікова Марія

вулиця Степана Бандери, 54, м. Рівне, Україна

Сумська

+38 (063) 461 38 27

sm@redcross.org.ua

Кареліна Наталія

вулиця Холодногорська, 41, м. Суми, Україна


Тернопільська 

+38 (0352) 52 10 62

te@redcross.org.ua

Бригадир Олександра

вулиця Гоголя, 2,
м. Тернопіль, Україна

Харківська

+38 (080) 033 24 02

kh@redcross.org.ua

Башкіров Костянтин

вулиця Новгородська, 4,
м. Харків, Україна

Херсонська

+38 (0552) 49 30 51

ks@redcross.org.ua

Марченко Лариса

вул. Студентська, 30,
м. Херсон, Україна

Хмельницька

+38 (067) 263 81 81

km@redcross.org.ua

Малінський Богдан

вул. Князя Святослава Хороброго, 5,
м. Хмельницький, Україна

Черкаська

+38 (067) 968 90 71

ck@redcross.org.ua

Холодна Юлія

вул. Володимира Великого, 136,
м. Черкаси, Україна

Чернівецька

+380968979889,
+380994819356

cv@redcross.org.ua

Островецька Мирослава

вул. Івана Дзюби, 31,
м. Чернівці, Україна


Чернігівська

+38 (063) 157 70 42

cn@redcross.org.ua

Мудра Оксана

вул. Мстиславська, 57,
м. Чернігів, Україна

Інформаційний центр

Національного комітету
Товариства Червоного Хреста
України

0 800 332 656

Товариство Червоного Хреста України надає допомогу на безоплатній основі. Якщо Вам пропонують придбати послуги Червоного Хреста, або чинять інші протиправні дії, повідомте про це на sos@redcross.org.ua.