rcd-heart

Людям в Україні зараз потрібна допомога!

Зробіть пожертву зараз, щоб допомогти нам надати життєво важливу підтримку людям у цей важкий час!

Як ми допомагаємо: фотофакти

З питань щодо благодійних внесків, будь ласка, звертайтеся до: friends@redcross.org.ua
Пожертвувати через банківський переказ: Банківські реквізити
Щодо корпоративних пожертв, будь ласка, звертайтеся до: partners@redcross.org.ua

Як ще можна допомогти?

rcd-icon-1a

Пожертва через
банківський рахунок

liqpay

Допомогти через
LiqPay

monobank payment

Допомогти
через monobank

PayPal_Logo_2014-700x693

Допомогти через
PayPal

crypto1

Допомогти через
криптовалюти

СМС
на короткий номер 88033

Докладніше

Тільки для користувачів Водафон

Відправте смс на номер 88033 і ваші 20 грн допоможуть постраждалим від епідемії COVID-19 та інших надзвичайних ситуацій

Звіт SMS-благодійність за вересень 2020 – січень 2022 року

Стати волонтером
Червоного Хреста України!

Поширені запитання

Перш ніж сконтактувати із нами, спробуйте знайти відповідь на своє питання у даному переліку:

Щомісяця у той же день, що ви оформили підписку, з вашої картки автоматично списуватиметься вказана вами сума.  Перше списання благодійного внеску відбудеться в обрану вами дату. Виняток – якщо підписка була оформлена 29 лютого або 31-го числа будь-якого місяця. У такому разі наступне списання відбуватиметься через 30 днів.

Таким чином ви будете допомагати регулярно, не відвідуючи щоразу сайт для введення даних картки. Усі платежі абсолютно безпечні. Ви маєте можливість у будь-який момент припинити допомагати. Щомісячна допомога – це зручно, працює як підписка на новини, улюблену музику, фільми тощо.

Ваша регулярна підтримка є дуже важливою, оскільки дозволяє нам оперативно діяти під час кризових ситуацій. Завдяки регулярній донації ми можемо більш ефективно планувати діяльність та бути впевненими, що під час кризової події ми зможемо прийти на допомогу. Регулярні донації допомагають підтримувати вразливих верств населення та постраждалих від надзвичайних ситуацій.

Ваша благодійна допомога буде витрачатися на здійснення статутної діяльності Товариства Червоного Хреста України відповідно до обраного вами напрямку підтримки або для реагування на надзвичайні ситуації.

Щоб скасувати регулярний платіж:

 1.  Перейдіть за посиланням: https://www.liqpay.ua/uk/adminpersonal
 2.  Пройдіть авторизацію в системі LiqРay, вказавши номер телефону, за яким ви створювали Регулярний платіж.
 3.  Введіть код з SMS, який надійде від платіжної системи.
 4.  В особистому кабінеті в розділі “Підписки” знайдіть необхідний Регулярний платіж “Товариство Червоного Хреста України” і скасуйте його, натиснувши “Відмінити”.

Також Ви можете написати нам на поштову скриньку friends@redcross.org.ua

Змінити день чи/та суму списання коштів наразі технічно неможливо. Якщо ви хочете змінити котрийсь із цих параметрів, будь ласка, скасуйте чинну підписку в особистому кабінеті LiqРay і оформіть нову на сайті.

Якщо перша спроба автоматичного списання неуспішна через брак коштів, система спробує списати зазначену суму три дні поспіль. Після успішного списання, наступне відбудеться через 30 днів з дня фактичного списання, тобто в наступному місяці.

Якщо жодна зі спроб не була успішною, чергова спроба буде здійснена в наступному місяці тим днем місяця, коли була оформлена підписка. Якщо впродовж шести місяців поспіль не було жодного успішного списання, тоді підписка автоматично скасовується.

Ми стежимо за тим, щоб дані вашої картки залишалися конфіденційними (див. нашу політику конфіденційності https://redcross.org.ua/privacy-policy/).

Ми використовуємо LiqРay – систему онлайн-платежів, яка гарантує оптимальний рівень безпеки. Щоб запобігти шахрайству, дані вашої картки автоматично шифруються перед відправкою до банку-емітенту, і лише потім він обробляє платіж. Значок «замок» у вашому браузері означає, що ви знаходитесь в безпечному режимі.

Будь-яка щомісячна підтримка неймовірно важлива. Навіть, якщо ви жертвуєте невелику суму, наприклад як середній чек за повноцінний обід (300 грн). Завдяки таким донаціям ми маємо можливість постійно допомагати тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. Кожна допомога – це не просто крапля в морі, навпаки, з таких вчинків твориться океан добра. Кожен благодійний переказ – внесок у великі зміни в майбутньому. Приєднуйтеся зараз!

Людина, яка свідомо вирішила підтримувати діяльність найбільшої в країні гуманітарної організації з понад столітньою історією Товариства Червоного Хреста України шляхом регулярної благодійної донації для допомоги вразливим верствам населення. Хто може бути Другом Червоного Хреста України? Кожна людина, яка прагне робити цей світ кращим і піклуватися про тих, хто потребує допомоги та захисту.

Я є Другом Червоного Хреста України, тому що:

 •  маю змогу таким чином допомагати нужденним людям;
 •  долучаюся до найбільшого у світі гуманітарного Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця;
 •  розширюю коло однодумців та друзів;
 •  отримую можливість долучатися до різноманітних заходів Червоного Хреста України та благодійних акцій (бали, вечори, марафони, аукціони, навчання Загонів Швидкого Реагування та інші події);
 •  отримую достовірні новини та поради від Червоного Хреста України;
 •  маю статус благодійника (Друга) – це престижно;
 •  беру активну участь у житті моєї громади і країни;
 •  таким чином проявляю свою громадянську позицію.

Перейти за посиланням redcross.org.ua/donate або натиснути кнопку ПІДТРИМАТИ. Далі вам відкриється спеціальна форма, яку необхідно заповнити: особисті дані, вказати контактний номер телефону та e-mail. Далі ви обраєте щомісячну оплату та розмір платежу. Розмір щомісячної допомоги визначено як середній чек за повноцінний обід і наразі складає 300 грн/міс. За бажанням можна обрати більшу суму щомісячної допомоги у віконці “Інша сума”.