rcd-heart

Людям в Україні зараз потрібна допомога!

Зробіть пожертву зараз, щоб допомогти нам надати життєво важливу підтримку людям у цей важкий час!

Як ми допомагаємо: фотофакти

З питань щодо благодійних внесків, будь ласка, звертайтеся до: friends@redcross.org.ua
Пожертвувати через банківський переказ: Банківські реквізити
Щодо корпоративних пожертв, будь ласка, звертайтеся до: partners@redcross.org.ua

Як ще можна допомогти?

rcd-icon-1a

Пожертва через
банківський рахунок

liqpay

Допомогти через
LiqPay

monobank payment

Допомогти
через monobank

PayPal_Logo_2014-700x693

Допомогти через
PayPal

crypto1

Допомогти через
криптовалюти

СМС
на короткий номер 88033

Докладніше

Тільки для користувачів Водафон

Відправте смс на номер 88033 і ваші 20 грн допоможуть постраждалим від епідемії COVID-19 та інших надзвичайних ситуацій

Звіт SMS-благодійність за вересень 2020 – січень 2022 року

Стати волонтером
Червоного Хреста України!

Поширені запитання

Перш ніж сконтактувати із нами, спробуйте знайти відповідь на своє питання у даному переліку:

Ваш щомісячний донат буде автоматично списано 5-го числа кожного місяця. Якщо ви оформили щомісячну підписку в поточному місяці після 5-го числа, то ваш перший внесок буде списано 5-го числа наступного місяця.

Таким чином ви будете допомагати регулярно, не відвідуючи щоразу сайт для введення даних картки. Усі платежі абсолютно безпечні. Ви маєте можливість у будь-який момент припинити підписку.  Щомісячна допомога – це зручно, це працює, як підписка на новини, улюблену музику, фільми тощо.

Ваша регулярна підтримка є дуже важливою, оскільки дозволяє нам оперативно діяти під час кризових ситуацій. Завдяки регулярній донації ми можемо більш ефективно планувати діяльність та бути впевненими, що під час кризової події ми зможемо прийти на допомогу. Регулярні донації допомагають підтримувати вразливих верств населення та постраждалих від надзвичайних ситуацій.

Ваша благодійна допомога буде спрямована на гуманітарну діяльність Українського Червоного Хреста відповідно до обраного вами напрямку підтримки або для реагування на надзвичайні ситуації.

Щоб скасувати регулярний платіж:

 1.  Перейдіть за посиланням: https://www.liqpay.ua/uk/adminpersonal
 2.  Пройдіть авторизацію в системі LiqРay, вказавши номер телефону, за яким ви створювали Регулярний платіж.
 3.  Введіть код з SMS, який надійде від платіжної системи.
 4.  В особистому кабінеті в розділі “Підписки” знайдіть необхідний Регулярний платіж “Товариство Червоного Хреста України” і скасуйте його, натиснувши “Відмінити”.

Також Ви можете написати нам на поштову скриньку friends@redcross.org.ua

Якщо ви хочете змінити один із цих параметрів, будь ласка, напишіть у формі нижче, або на пошту friends@redcross.org.ua.

Якщо перша спроба автоматичного списання неуспішна через брак коштів, система спробує списати зазначену суму три дні поспіль. Після успішного списання, наступне відбудеться через 30 днів з дня фактичного списання, тобто в наступному місяці.

Якщо жодна зі спроб не була успішною, чергова спроба буде здійснена в наступному місяці тим днем місяця, коли була оформлена підписка. Якщо впродовж шести місяців поспіль не було жодного успішного списання, тоді підписка автоматично скасовується.

Ми стежимо за тим, щоб дані вашої картки залишалися конфіденційними (див.  Політика конфіденційності Українського Червоного Хреста).

Ми використовуємо LiqРay – систему онлайн-платежів, яка гарантує оптимальний рівень безпеки. Щоб запобігти шахрайству, дані вашої картки автоматично шифруються перед відправкою до банку-емітенту, і лише потім він обробляє платіж. Значок «замок» у вашому браузері означає, що ви знаходитесь в безпечному режимі.

Будь-яка підтримка є неймовірно важливою. Ваша щомісячна пожертва на невелику суму, наприклад на 200 або 300 грн – може врятувати людське життя. Завдяки таким донаціям ми маємо можливість оперативно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації в країні і надавати гуманітарну допомогу та підтримку тим, хто цього найбільше потребує. Допомога кожної людини є важливою, і маленькі добрі справи – є основою гуманітарної діяльності та допомоги українцям.  Кожен благодійний переказ – внесок у великі зміни в майбутньому. Приєднуйтеся зараз!

Ми раді повідомити вам, що тепер ви можете підтримати гуманітарну діяльність Українського Червоного Хреста через PayPal!

Ми створили спеціальну сторінку для пожертв:
https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=ZMMNXGZHUJZC6 або ви можете надіслати платіж на цю адресу: friends@redcross.org.ua

Система PayPal працює в Україні з певними технічними обмеженнями. Тому при виникненні складнощів ви можете звернутись до нас friends@redcross.org.ua, або заповнити форму зворотного зв’язку на цій сторінці.

Збір таких особистих даних, як номер телефону, дає змогу нашим фахівцям створювати унікальну ідентифікацію донора та мати із ним додатковий канал комунікації.

Якщо виникають проблеми з оплатою (наприклад, неправильно вказана сума), наші фахівці можуть швидко відстежити платіж, зв’язатися із вами та вирішити проблему.

Особисті дані є захищеними та не передаються третім особам.

Наразі ми не можемо приймати пожертви у вигляді акцій, цінних паперів чи банківських чеків.

Ви можете зробити пожертву за допомогою платіжної картки або банківського переказу. Перейдіть за посиланням для деталей Банківські реквізити

Іноді платіж відхилено з наступних причин:

 • На наданому банківському рахунку недостатньо коштів для здійснення цього донату

Необхідно поповнити карту і знову спробувати зробити платіж. Або зробити пожертву на меншу суму (яка є на вашій карті). Або використати іншу картку.

 • Ваша особиста інформація НЕ збігалася з введеною кредитною/дебетовою карткою

Необхідно уважно ввести коректні дані.

 • Ваша карта має ліміт з онлайн платежів

Необхідно звернутись до банку та підвищити ліміт на онлайн платежі. Або зробити це в мобільному додатку вашого банку (за наявності).

 • Термін дії картки закінчився

Необхідно скористатися іншою картою.

 • Код безпеки картки вказано невірно

Необхідно перевірити та повторно ввести код безпеки картки, або скористатися іншою карткою.

 • Ви отримали повідомлення “пожертва відхилена”

Необхідно звернутись до свого банку, щоб дізнатися, чи дійсно транзакція відбулася і чи немає обмежень зі сторони банку.

При оформленні щомісячної підписки вам приходить лист-підтвердження з детальною інформацією.

Запис про кожну пожертву відображається у виписці з банківського рахунку або платіжної картки. Ви можете зв’язатися з нами для отримання інформації стосовно ваших пожертв, написавши у формі нижче, або на пошту friends@redcross.org.ua.

 Наші фахівці зв’яжуться з вами та нададуть необхідну інформацію.

Ви автоматично отримаєте лист із квитанцією після проведення платежу. Якщо вам потрібна деталізована інформація, заповніть, будь ласка, форму нижче або надішліть свій запит на пошту friends@redcross.org.ua.

Ми вдячні за вашу ініціативність і просимо написати нам у формі нижче, або на пошту friends@redcross.org.ua.

Ваші пожертви спрямовуються на підтримку гуманітарної діяльності Українського Червоного Хреста. Для проведення платежів використовується платформа iRaiser, функціонування якої відбувається за підтримки Швейцарського Червоного Хреста.

Людина, яка свідомо вирішила підтримувати гумантарну діяльність Українського Червоного Хреста шляхом регулярної благодійної донації для допомоги вразливим верствам населення. Хто може бути Другом Українського Червоного Хреста? Кожна людина, яка прагне робити цей світ кращим і піклуватися про тих, хто найбільше потребує допомоги.

Я є Другом Українського Червоного Хреста, тому що:

 • маю змогу таким чином допомагати потребуючим людям;
 • долучаюся до найбільшого у світі гуманітарного Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця;
 • розширюю коло однодумців та друзів;
 • отримую можливість долучатися до різноманітних заходів Українського Червоного Хреста;
 • отримую новини та корисні знання й навички від Українського Червоного Хреста;
 • маю статус благодійника (Друга) – це престижно;
 • беру активну участь у житті моєї громади і країни;

Перейти за посиланням redcross.org.ua/donate або натиснути кнопку ПІДТРИМАТИ. Далі вам відкриється спеціальна форма, яку необхідно заповнити: особисті дані, вказати контактний номер телефону та e-mail. Далі ви обраєте щомісячну оплату та розмір платежу. Невелика сума, наприклад на 200 або 300 грн в місяць – може врятувати людське життя. За бажанням можна обрати більшу суму щомісячної допомоги у віконці “Інша сума”.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Увага! Відповідь на подане вище звернення буде надіслана на e-mail