Напрямок Відновлення Shelters

Напрямок Відновлення Shelters

Один з самих молодих в ТЧХУ.
Він був започаткований у 2022 році.
Основна діяльність напряму спрямована на швидке впровадження будівельних рішень для підтримки постраждалого від повномасштабного вторгнення населення України.
Напрямок Shelters  разом з партнерами по руху робимо все можливе для ефективного відновлення інженерних мереж, посилення сталої енергоспроможності країни, будуємо прихистки, відновлюємо будівлі лікарень, госпіталів, шкіл, дитячих садків.

За рік війни нам вдалося зробити неможливе, а саме:

В напрямку підготовки до зимового періоду та допомоги критичній інфраструктурі:
• Відновлено близько 2 км високовольтних ліній електропередач в київській області, с. Горенка та смт Бородянка;
• Передано для потреб критичної інфраструктури по всій Україні сотні електрогенераторів загальною потужністю понад 8 МВт. Серед них 35 вокзалів АТ «Укрзалізниця», каналізаційні станції, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, десятки медичних закладів по всій Україні, десятки колективних прихистків для вимушено переміщених осіб.
• Окрім того, для потреб АТ «Укрзалізниця» було передано 154 електроводонагрівачі.
• Закуплено понад 12 тисяч електричних побутових обігрівачів різних типів для потреб центрів колективного перебування людей по всій Україні;
• Відновлено понад 4500 м.кв. віконних конструкцій в м. Буча та с. Десна, готуються до реалізації численні проєкти по всій Україні;
• У травні планується відкриття семи двоповерхових багатоквартирних будинків загальною площею понад 4 тисяч квадратних метрів в м. Чернігів та на завершальному етапі підготовчі роботи до аналогічного об’єкту на Закарпатті.
• Зараз на етапі виготовлення знаходяться близько 80 будинків площею 43 м.кв. призначені для сімей, що втратили своє житло, в с. Андріївка Макарівського району. Це сумнозвісне село після звільнення від російських окупантів залишилося вщент зруйноване.
Для ТЧХУ цей проєкт особливий і через долю мешканців села. Вони у свій час були вимушеними переселенцями з зони ЧАЕС.І в 2022 році втратили домівку вдруге.
Окремо до цього, планується будівництво ще 40 будинків в м. Житомир.
• Виготовлено та відвантажено понад 20 тисяч комплектів твердопаливних печей «буржуйок» з димовими трубами для потреб херсонської, миколаївської, харківської, донецької, луганської, київської та черкаської області загальною вартістю понад 220 мільйонів гривень;
• Закуплено та відвантажено комплектуючі для відновлення 15 км тролейбусних ліній в місті Чернігів.

Процес повного відновлення інфраструктури країни, за даними українського уряду, триватиме протягом місяців за умови відсутності повторних атак.
Тож мета роботи напрямку Shelters ТЧХУ – збільшувати обсяги та швидкість відбудови України.