Загони швидкого реагування

ЗАГОНИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

Загони швидкого реагування Червоного Хреста працюють в усьому світі
під назвою RDRT (Regional Disaster Response Teams).

Наразі у Товаристві – 28 підрозділів загонів швидкого реагування (загонів чи ланок загонів) у більшості областей України. Вони складаються з 453-х навчених членів загонів (волонтерів та, іноді, співробітників), які мають необхідне обладнання та транспорт. Також у ТЧХУ є наметовий табір на 100 постраждалих, який може за необхідності бути розширений до 250 осіб, та 2 польові кухні.

Напрями діяльності загонів швидкого реагування:

НАДАННЯ ПОСТРАЖДАЛИМ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ

НАДАННЯ ПЕРШОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

ДОПОМОГА ПРИ ЕВАКУАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ (зокрема, маломобільних осіб)

УЧАСТЬ У РЯТУВАЛЬНИХ РОБОТАХ

ВЕДЕННЯ ОБЛІКУ ПОСТРАЖДАЛИХ

ОРГАНІЗАЦІЯ НАМЕТОВИХ МІСТЕЧОК ДЛЯ ЕВАКУЙОВАНИХ

ВИЗНАЧЕННЯ ПОТРЕБ ПОСТРАЖДАЛИХ І ЇХ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ДОПОМОГА АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИМ СЛУЖБАМ ПІД ЧАС ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НС

ДОСТАВКА ТА РОЗПОДІЛ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

ПІДПИСАТИСЬ:

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Ми не робимо уколи та не даємо пігулки. Перша (домедична) допомога – лише мала частина того, що ми зазвичай робимо.

Проводимо профілактику надзвичайних ситуацій, патрулюємо масові заходи, виносимо та виводимо людей з епіцентру подій, всіляко допомагаємо спеціалізованим державним службам – пожежним, співробітникам МВС тощо, організовуємо центри обігріву та наметові містечка для біженців і багато іншого.

За кого б ми не були, ми надаємо першу допомогу постраждалим, незважаючи на приналежність до будь-якого боку конфлікту. Принципи нейтральності та професіоналізму для нас важливіші за особисті політичні та релігійні погляди.

Ні. Всі члени загонів – волонтери, які допомагають людям у вільний від роботи та власних справ час. Наш мотив – надання допомоги людям, які знаходяться в скрутному становищі, а не заробляння грошей.

Кожен у віці понад 18 років, хто пройшов відповідне навчання та розділяє принципи Червоного Хреста, може стати волонтером.

У нас немає централізованого фінансування. Але для купівлі обладнання, на покриття транспортних та логістичних витрат нам потрібні кошти. Детальніше тут.