ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПВХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ПОТРЕБ КНП “ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ” У М.ТРОСТЯНЕЦЬ, СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПВХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ПОТРЕБ КНП “ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ” У М.ТРОСТЯНЕЦЬ, СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Замовник») оголошує тендер на закупівлю ПВХ конструкцій  в рамках проекту: «Виготовлення та доставка віконних конструкцій для потреб КНП “Тростянецька міська лікарня” Адреса: 42600, Сумська обл., Охтирський р-н, м. Тростянець, вул. Нескучанська, буд. 7».

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: «16» квітня 2024 року  до 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути ЗАЗНАЧЕНО: «ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР на закупівлю ПВХ конструкцій  в рамках проекту: «Виготовлення та доставка віконних конструкцій для потреб КНП “Тростянецька міська лікарня” Адреса: 42600, Сумська обл., Охтирський р-н, м. Тростянець, вул. Нескучанська, буд. 7» НАЙМЕНУВАННЯ Учасника. НЕ РОЗКРИВАТИ ДО «17» квітня 2024 року  до 11:00»

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: м. Київ, 01024, вул. Є. Чикаленка, буд. 30, Товариство Червоного Хреста України. Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

Детальна інформація та документи для участі:
ОГОЛОШЕННЯ, Додаток №1

Додаток №2

Share this post