У Черкасах відбувся дводенний тренінг Українського Червоного Хреста з волонтерського менеджменту
Минулого тижня у Черкасах відбувся дводенний тренінг Українського Червоного Хреста з волонтерського менеджменту. Його мета – посилити навички роботи з волонтерами та допомогти будувати сильні й ефективні команди.
Під час навчання учасники та учасниці працювали з інструментами координації, вдосконалювали практичні навички та шукали рішення, які допомагають робити волонтерську діяльність більш системною та ефективною.
За кожною допомогою, яка вчасно доходить до людей, стоїть не лише бажання підтримати, а й злагоджена робота команди. Тому важливо не лише залучати волонтерів і волонтерок, а й створювати умови для їхнього розвитку, підтримки та взаємодії.
Адже сильне волонтерство – це люди, які вміють працювати разом, підтримувати одне одного та допомагати там, де це найбільше потрібно.
Волонтерство в Українському Червоному Хресті – це людяність у дії. А нові знання та навички допомагають робити підтримку людей ще більш якісною та доступною.

