Відео: 10 років ЗШР

Відео: 10 років ЗШР

10 років тому дівчата і хлопці у червоній формі з розпізнавальними червоними хрестами вийшли на вулицю Банкову в Києві на допомогу мітингувальникам. Тоді ці дівчата і хлопці мали лише палке бажання допомагати та невеликі аптечки з перевʼязувальними матеріалами.

Сьогодні — це вже великі команди по всій Україні з спеціально оснащеними автомобілями, підготовленими волонтерами та необхідним обладнанням для транспортування й евакуації людей, для надання першої допомоги й психологічної підтримки, розгортання пункту допомоги на місцях ліквідації надзвичайних ситуацій.

Сьогодні цих хлопців й дівчат вже понад 500. І вони є потужною підтримкою держави у реагуванні на всі надзвичайні ситуації. Снігові заметілі, повені, лісові пожежі, пандемія COVID-19, масові мітинги, заходи, війна, наслідки ракетних ударів — це звичний арсенал роботи волонтерів загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста.

Вони ті, хто попри страх небезпеки, важкість умов роботи, недоспані ночі щодня допомагають людям у найкризовіших для них ситуаціях.

Вони поруч.
Вони в епіцентрі подій.
Вони з людьми і для людей!

Пишаємося нашими волонтерами!

 

Share this post