ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ АВТОМОБІЛІВ RENAULT EXSPRESS

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ АВТОМОБІЛІВ RENAULT EXSPRESS

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Організатор») оголошує тендер на закупівлю автомобілів RENAULT EXSPRESS  для мобільних реабілітаційних команд за підтримки Британського Червоного Хреста.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ від учасників: «23» липня  2024 року до 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути зазначено: “Повна назва Учасника. ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР на закупівлю автомобілів RENAULT EXSPRESS  для мобільних реабілітаційних команд за підтримки  Британського Червоного Хреста.   НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11-00 «24» липня 2024 року “.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: 03150м. Київ, вул. Ділова, буд. 3, Товариство Червоного Хреста України. Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

Детальна інформація та документи для участі:
ОГОЛОШЕННЯ, Додаток №1
Додаток №2

Share this post