Санітарно-просвітницька діяльність

Санітарно-просвітницька діяльність

Працівники та волонтери організації Товариства Червоного Хреста України активно проводять санітарно-освітню роботу, спрямовану на профілактику туберкульозу, ВІЛ-інфекції та інших соціально небезпечних хвороб.

Найбільш масштабним в цьому напрямі є проект «Соціальний супровід та формування прихильності до лікування туберкульозу» в рамках програми «Зниження захворюваності на туберкульоз в Україні за рахунок розширення та поліпшення доступу до високоякісних послуг з профілактики та лікування туберкульозу», що фінансується Глобальним Фондом боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. За роки виконання проекту, з 2011 року, був забезпечений медико-соціальний супровід близько 18 тис. хворих 1-ї, 2-ї та 3-ї категорій з факторами ризику відриву від лікування та більше 1 тис. хворих на мультирезистентний туберкульоз. Ефективність лікування становить 88,8%.

Традиційні масштабні інформаційні компанії проводяться червоно хресними організаціями до відповідних Міжнародних та всесвітніх днів із залучення значної кількості молоді та працівників медичних установ і закладів.