На Тернопільщині провели серію інформаційно-просвітницьких сесій, присвячених профілактиці харчових отруєнь та кишкових інфекцій

На Тернопільщині провели серію інформаційно-просвітницьких сесій, присвячених профілактиці харчових отруєнь та кишкових інфекцій

Протягом тижня команда напрямку «Зміцнення здоров’я та профілактика захворювань» Українського Червоного Хреста на Тернопільщині провела серію інформаційно-просвітницьких сесій, присвячених профілактиці харчових отруєнь та кишкових інфекцій.

Заходи були проведені в 15 громадах Тернопільської області. У межах 19 сесій до них долучилося близько 150 людей.

Під час зустрічей учасники дізналися про основні причини виникнення цих захворювань, правила особистої гігієни, безпечного приготування та зберігання продуктів, а також ознаки, за яких необхідно звертатися по медичну допомогу.

Окрему увагу приділили практичним рекомендаціям, які допомагають знизити ризик зараження та зберегти здоров’я в повсякденному житті.
Для кращого засвоєння інформації фахівці напряму використовували інтерактивні методи навчання, практичні приклади та обговорення життєвих ситуацій, що допомогли учасникам закріпити отримані знання.

Харчові отруєння та кишкові інфекції залишаються поширеною загрозою для здоров’я, особливо в літній період. Саме тому підвищення обізнаності населення про прості профілактичні заходи є важливим кроком до збереження здоров’я, запобігання захворюванням та формування корисних щоденних звичок.