У Луцьку відбувся фаховий тренінг для мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста

У Луцьку відбувся фаховий тренінг для мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста

Участь у тренінгу взяли представники 5 регіонів, де діяльність мобільних реабілітаційних команд (МРК) впроваджується понад 3 місяці, а також команди, які проходять навчання від технічного сектора Національного комітету Українського Червоного Хреста та невдовзі почнуть роботу.

Протягом трьох днів було опрацьовано такі важливі теми, як “Підбір та надання допоміжних засобів реабілітації”, “Догляд за пацієнтом” та “Переміщення пацієнтів.” Завдяки отриманим знанням і навичкам учасники зможуть проводити такі тренінги за запитом суміжних напрямків Українського Червоного Хреста, а також представникам інших організацій. Також підготовка команд проводиться для того, щоб вони могли надавати послуги з фізичної реабілітації мешканцям віддалених регіонів України, вразливим верствам населення, які не мають доступу до належних реабілітаційних послуг.

Навчання проводилось за підтримки Німецького Червоного Хреста. З метою супервізії та технічної підтримки також був присутній фізичний терапевт Японського Червоного Хреста Хісамото Накасіма (Hisamoto Nakashima), який поділився з учасниками практичними навичками та знаннями з фізичної терапії. Варто зазначити, що Японський Червоний Хрест наразі підтримує діяльність МРК у двох регіонах та готовий надати технічну підтримку регіонам які цього потребують.

Український Червоний Хрест планує й надалі створювати навчально-практичні заходи для розширення знань з фізичної терапії та підвищення обізнаності стосовно доказових методів реабілітації серед населення України.

Share this post