У Запоріжжі Український Червоний Хрест організував благодійний ярмарок, на якому зібрав понад 200 кг корму для чотирилапих друзів

У Запоріжжі Український Червоний Хрест організував благодійний ярмарок, на якому зібрав понад 200 кг корму для чотирилапих друзів

З початком повномасшабного вторгнення через постійні обстріли, повітряні тривоги багато українців були вимушені покинути власні домівки, дехто навіть залишив хатніх улюбленців напризволяще. Згідно з результатами дослідження українського центру вивчення громадської думки «Соціоінформ»у прифронтових регіонах кількість котів та собак на опіці зооволонтерів в середньому зросла на 60%, а у притулках більше ніж на 100%.

Схожа ситуація в Оріхові та Гуляйполі — прифронтових містах, які ледь не щодня зазнають обстрілів та руйнувань. Волонтери Запорізької обласної організації Українського Червоного Хреста регулярно доставляють гуманітарну допомогу постраждалому населенню. Нещодавно, дізнавшись про кількість безпритульних собак та котів, волонтери встановили годівниці для годування чотирилапих друзів.

Цього разу Запорізька обласна організація Українського Червоного Хреста організувала благодійний ярмарок «Щасливі лапки» на базі одного з академічних ліцеїв міста на підтримку безпритульних тварин у прифронтовому Запоріжжі. У вигляді благодійної акції школярі підготували малюнки, патріотичні браслети, іграшки та багато різноманітних прикрас ручної роботи. Кожен охочий міг принести корм і обміняти його на будь-який з наявних виробів.

Під час ярмарку здійснювався також збір макулатури та вторсировини, яку вподальшому представники організації обмінювали на корм.

Для учнів середньої школи організатори підготували цікаві інтерактиви на трьох локаціях: «Творча майстерня», «Психосоціальна підтримка» та «Перша допомога». Діти брали участь в майстер-класах з плетіння браслета з атласних стрічок, в рухливих інтерактивних іграх, і, що чимало важливо в наш час, практикувались в наданні першої допомоги при невідкладних станах.

Волонтери планували зібрати 140 кг корму, але насправді вдалося зібрати аж понад 200 кг корму. Найближчим часом волонтери доставлять корм до Оріхова та Гуляйполя.

Дані: Акцент.

Share this post