“Суспільне: новини”: реагування на наслідки атаки по Дніпру 19.04.2024

“Суспільне: новини”: реагування на наслідки атаки по Дніпру 19.04.2024

«Люди знаходять у шоковому стані. У наметі сидить дівчинка, яка уся тремтить. Вже годину тремтить. Не можемо її заспокоїти. Психолог з нею працює. Це було неочікувано. Люди були в домівках, відпочивали. І трапилося таке лихо», – розповідає Людмила Лашко, голова Дніпропетровської обласної організації Українського Червоного Хреста, в ефірі Суспільне: новини про реагування на наслідки обстрілу Дніпра.

Сьогодні внаслідок чергового ракетного обстрілу по Дніпру пошкоджено багатоповерхівку. Є загиблі та поранені. У поруч розміщених житлових будинках повилітали вікна, двері.

«О 5:10 загін швидкого реагування вже був на місці вибуху. Одразу волонтери почали надавати першу допомогу, першу психологічну допомогу, розгорнули теплопункт. Тут люди грілися, навіть з тваринками були; заряджали телефони».

Близько 10 людям з пораненнями волонтнери надали першу допомогу. Це були уламкові поранення, рани, забої.

Згодом до загону швидкого реагування долучилася команда обласної та міської організацій Українського Червоного Хреста. Людям видавали ковдри, спальники, гуманітарну допомогу, брезент для перекриття вікон, де вибуховою хвилею повибивало скло. Також постраждалим й очевидцям фахівці надають першу психологічну допомогу.

Деталі у сюжеті Суспільне: новини.

Share this post