У Броварській громаді на Київщині розпочато відбудову дитячого садочка, зруйнованого під час повномасштабного вторгнення

У Броварській громаді на Київщині розпочато відбудову дитячого садочка, зруйнованого під час повномасштабного вторгнення

«Український Червоний Хрест, як найбільша гуманітарна організація країни, має потужний досвід не лише в реалізації масштабних гуманітарних проєктів, але й у відбудові об’єктів соціальної інфраструктури. Ми маємо багаторічну успішну історію співпраці з Системою Компаній Кока-Кола в Україні, і докладемо максимум зусиль, щоб діти громади мали новий комфортний садочок якомога швидше», – повідомив Максим Доценко, Генеральний директор Національного комітету Українського Червоного Хреста.

Український завод Кока-Кола розташований на території Великодимерської об’єднаної територіальної громади, до якої належить також і село Богданівка, яке знаходиться практично поряд з заводом.

Аднан Топіч, Генеральний директор Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові повідомив: «Кока-Кола вирішила збудувати та подарувати громаді села Богданівка новий дитячий садочок на знак підтримки і поваги до українських людей та громади, на території якої вже 25 років працює український завод з виробництва напоїв Кока-Кола. Ми впевнено стоїмо пліч-о-пліч з нашими людьми, громадами та клієнтами, і цей проєкт є ще одним доказом нашої непохитної відданості».

Загалом, починаючи з 24 лютого 2022 року, Система Компаній Кока-Кола спільно з Фундацією Кока-Кола виділили українцям благодійну допомогу на суму понад 35 млн дол.

«Протягом останніх двох років «Кока-Кола» фокусує підтримку України на гуманітарній допомозі людям та на зміцненні громад. Зокрема, спільно з Українським Червоним Хрестом закуплено та передано у громади 45 мобільних котелень, що так необхідні в зимовий період; 70 тисяч продуктових наборів; 5 тис. постільних комплектів із теплими ковдрами; понад півсотні потужних електрогенераторів для освітніх, медичних, гуманітарних закладів та багато іншого», – зазначила Генеральна директорка компанії «Кока-Кола Україна» Олена Середа.

 

Share this post