За рік мобільні медичні бригади Українського Червоного Хреста надали у Вінницькій області понад 30 000 медичних консультацій
Мобільні медичні бригади Українського Червоного Хреста надають медичну допомогу у віддалених населених пунктах областей та тим, хто цього потребує. У Вінницькій області функціонують 8 таких бригад у Хмільницькій, Жмеринській, Гайсинській, Тульчинській та Могилів-Подільській громадах.
Кожна бригада складається із сімейного лікаря, медичних сестер та водія. Під час виїзду фахівці мобільних медичних бригад безкоштовно надають медичні послуги:
- проводять медичні консультації;
- обстежують стан здоров’я пацієнтів;
- призначають схеми лікування та видають безрецептурні ліки;
- виписують направлення до профільних медичних фахівців тощо.
Прийом людей відбувається за принципом «живої черги», і продовжується до тих пір, поки є люди, які потребують їх допомоги.
За рік мобільні медичні бригади Українського Червоного Хреста надали у Вінницькій області понад 30 000 медичних консультацій. Кожного дня вони долають сотні кілометрів та їдуть туди, де потрібна допомога.
Діяльність мобільних медичних бригад у Вінницькій області реалізується за підтримки Італійського Червоного Хреста.