Український Червоний Хрест розширює співпрацю з Мінветеранів

Український Червоний Хрест розширює співпрацю з Мінветеранів

Про це Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна повідомила під час підписання Меморандуму про співпрацю Мінветеранів із Товариством Червоного Хреста України. Укладеним документом розширено співпрацю в наданні підтримки ветеранам та ветеранкам, а також членам їх сімей.

Сторони готуватимуть та реалiзовуватимуть спiльні заходи, проєкти і програми, зокрема реабілітаційного та просвітницького напрямку. Йдеться про психосоціальну підтримку та реабілітацію, професійну адаптацію і допомогу самотнім, непрацездатним ветеранам і ветеранкам, а також про реалізацію експериментального проєкту із запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя.

Юлія Лапутіна відзначила високу ефективність взаємодії з Товариством Червоного Хреста України, зокрема щодо напрямків які наразі вже впроваджено. При цьому Міністерство розраховує на те, що таке співробітництво допоможе ефективно реалізувати проєкт Мінветеранів із впровадження в країні інституту помічника ветерана, який Уряд розширив на 10 регіонів.

 «З ветеранською політикою ми йдемо в громади, щоб на місцях покращувати надання послуг Захисникам і Захисницям та їх родинам. Тому Мінветеранів розраховує на підтримку Товариства Червоного Хреста України в реалізації проєкту «Помічник ветерана» та інших важливих напрямків ветеранської політики», – наголосила Міністр. Також у планах є розширення можливостей «ветеранської гарячої лінії» яку реалізує Український ветеранський фонд Мінветеранів.

Зі своєї сторони, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко наголосив, що підтримуватиме ініціативи Міністерства:

 «Наша співпраця з Мінветеранів триває вже довго і після підписання Меморандуму ми розширюємо співпрацю у сфері психосоціальної підтримки та реабілітації ветеранів у громадах».

Share this post