У Вінниці завершився воркшоп для спеціалістів Українського Червоного Хреста з надання допомоги населенню

У Вінниці завершився воркшоп для спеціалістів Українського Червоного Хреста з надання допомоги населенню

Ця подія вперше зібрала учасників з усієї України для унікальної можливості обмінятися досвідом та обговорити ключові питання, які стосуються видачі гуманітарної допомоги під час війни.

Протягом воркшопу спеціалісти напрямку активно ділилися своїми знаннями та навичками у сфері видачі гуманітарної допомоги. Однією з ключових тем обговорення був алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій на пункті видачі, де фахівці навчалися ефективно реагувати на непередбачувані обставини.

Також була приділена увага роботі під час екстрених видач допомоги. Учасники отримали можливість вдосконалити свої навички взаємодії з отримувачами допомоги, навчитися емпатії та розумінню їхніх потреб.

Окремою темою обговорення була звітність та документообіг. Практичні поради щодо правильного ведення документації, є важливою складовою надання гуманітарної допомоги. Це забезпечує прозорість та відкритість у роботі організації.

Останнім, але не менш важливим було питання комунікації із бенефіціарами. Головна мета — чутливе та поважне спілкування, що сприяє збереженню гідності отримувачів під час надзвичайних ситуацій.

Ці знання та навички безперечно знадобляться у подальшій роботі з важливою місією надання допомоги тим, хто її потребує.

Захід відбувся за підтримки Данського Червоного Хреста.

Share this post