Відео: ваучерна підтримка, історія пані Ольги

Відео: ваучерна підтримка, історія пані Ольги

Пані Ольга все життя присвятила вихованню дітей. Окрім роботи педагогом, вони з чоловіком створили дитячий будинок сімейного типу та виховують пʼятьох діток. Через повномасштабне вторгнення російських військ до України — родині довелося переїхати зі свого дому у Купʼянському районі Харківської области до Ніжина. Таке рішення було прийнято в першу чергу задля безпеки дітей.

Ніжинська районна організація Товариства Червоного Хреста України підтримує внутрішньопереміщений дитячий будинок сімейного типу пані Ольги. Зокрема за підтримки Австрійського Червоного Хреста родина отримує ваучерну допомогу, коштом якої може придбати все необхідне у мережі супермаркетів «Сільпо». Це зручний формат підтримки, оскільки люди самі можуть визначати свої потреби та закривати їх, не обмежуючись виключно продуктовою чи гігієнічною складовою.

«Це так приємно, що ти пішов і купив те, що тобі потрібно. У супермаркеті можна і канцтовари купити для дітей. Так що нам була дуже корисна така допомога до 1 вересня», – зазначила пані Ольга.

 

Share this post