Участь Українського Червоного Хреста України у фотовиставці #Together

Участь Українського Червоного Хреста України у фотовиставці #Together

Товариство Червоного Хреста України взяло участь в офіційному відкритті фотовиставки #Together, яку організувало Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги.

Участь у відкритті взяли: заступник головного директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Ілля Клецьковський, гуманітарна координаторка OOH в Україні Деніз Браун; віцепрем’єр-міністр України, Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук; директор департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України Валентин Скуратовський; керівник Фонду “Янголи Спасіння” Дмитро Мишенін.

Ілля Клецьковський розповів про роботу Товариства Червоного Хреста України з початку повномасштабного вторгнення. Адже з 24 лютого 2022 року понад 8000 волонтерів та 1500 співробітників вже допомогли понад 12 млн людям. На фотовиставці також є фотосвітлини про діяльність волонтерів Товариства Червоного Хреста України, які можна подивитися у Києві на Софіївській площі з 19 серпня по 19 вересня 2023 року.

Виставка включає фотографії визначних українських фотографів та доповнена фотосвітлинами гуманітарних організацій, що демонструють їх діяльність під час гуманітарних місій. Всього 35 фотосвітлин з обличчями тих, хто допомагає постраждалим від війни — волонтерами, вчителями, лікарями, національними та міжнародними організаціями, підкреслюють ту вагому підтримку, яку надають гуманітарні організації українцям під час війни. Адже попри небезпеку, незалежно від труднощів та проблем, українці підтримують один одного, надаючи допомогу нужденним.

Share this post