Відео: фотовиставка у Брюсселі

Відео: фотовиставка у Брюсселі

У Брюсселі 17-25 червня 2023 року проходила фотовиставка Товариства Червоного Хреста України «Ми поруч». Вона була присвячена роботі волонтерів та співробітників Товариства Червоного Хреста України під час повномасштабного вторгнення й підтримці усього світу, який допомагає рятувати націю.

На виставці були представлені світлини як відомих фотографів, так й самих волонтерів, які щоденно в складних умовах, а часто навіть ризикуючи власними життями, допомагають людям.

«На деякі з цих фото дійсно важко дивитися, але дуже важливо, щоб їх побачили саме тут, в Брюсселі. Вони надають війні обличчя. Це дає змогу зацікавленим сторонам у Брюсселі краще зрозуміти, чим саме наразі займаються такі організації, як Товариство Червоного Хреста України», – Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

За дні проведення фотовиставки її відвідало понад 350 людей.

Ми хочемо висловити слова подяки усім, хто підтримав та допоміг втілити цю ідею у життя. Дякуємо за надане приміщення та співпрацю Ukrainian Civil Society Hub. Щиро вдячні волонтерам Rode Kruis-Vlaanderen за підтримку протягом усіх днів роботи.

Далі фотовиставка мандруватиме Європою і відправиться до Люксембургу.

Share this post