Червоний Хрест України долучається до покращення системи підготовки та навчання медсестер за міжнародними стандартами

Червоний Хрест України долучається до покращення системи підготовки та навчання медсестер за міжнародними стандартами

Наразі у Львові, на базі Національного реабілітаційного центру «Unbroken» та Першого територіального медичного об’єднання, розпочався активний підготовчий етап до впровадження даної системи навчання. Так, упродовж двох тижнів делегатка Канадійського Червоного Хреста, медсестра з багаторічним досвідом Боні Кьорнс, у супроводі фахівців Департаменту реабілітації та підтримки Товариства Червоного Хреста України, проводить оцінку професійних знань та навичок середнього персоналу, знайомиться з особливостями медичної середньої освіти, проводить зустрічі зі студентами та пацієнтами. Також вона аналізує потреби, запити та виклики, які постають перед медичним персоналом вищезазначених закладів.

Робота делегатки, що наразі триває, здійснюється за активної підтримки працівників Першого територіального медичного об’єднання Львова. Результати цього проєкту можуть мати довготривалий вплив не тільки на розвиток та покращення процесу підготовки цієї команди медсестер, але і на медичну систему країни в цілому. Це дозволить забезпечити якісну медичну допомогу тим, хто її потребує.

Підготовка та навчання медсестер за міжнародними стандартами здійснюється в рамках розвитку напрямку фізичної та психічної реабілітації за підтримки Канадійського Червоного Хреста.

Share this post