Грошові виплати для внутрішньо переміщених осіб

Грошові виплати для внутрішньо переміщених осіб

 

Червоний Хрест України спільно з Міністерством соціальної політики за підтримки Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця реалізують програму грошових виплат для найвразливіших груп населення серед внутрішньо переміщених осіб.

Грошову підтримку у розмірі 6600 гривень зможуть отримати внутрішньо переміщені особи (ВПО) з вразливих категорій населення, дані яких є в Єдиній інформаційній базі даних про ВПО, які подали заявку на отримання допомоги через інформаційну платформу “єДопомога” – edopomoga.gov.ua.

Виплата допомоги здійснюватиметься у розмірі 2200 грн/місяць впродовж 3 місяців, щоб у загальній сумі людина отримала підтримку у розмірі 6600 грн. За наявністю необхідного фінансування термін може подовжитися й при цьому, можуть переглядатись критерії надання допомоги з огляду на потреби.

Допомога виплачується незалежно від отримання інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Закликаємо громадян бути уважними й не натрапити на шахраїв, які нібито стають третіми особами на шляху отримання грошової підтримки. Наголошуємо, вся допомога надається Міністерством соціальної політики за попередньо складеним списком з числа вразливих верств населення ВПО, що подали заявку на отримання допомоги через інформаційну платформу “єДопомога”.

Червоний Хрест України не формує списки отримувачів допомоги й не видає цю грошову підтримку безпосередньо людям. Вся виплата надходить від Міністерства соціальної політики централізовано на вказаний при реєстрації через систему “єДопомога” рахунок, після формування списків та перевірки необхідних даних.