Соціальна ініціатива лікаря-стоматолога для підопічних ТЧХУ
![46FF8438-E94D-4D8A-9EF3-5733EC181590](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/46FF8438-E94D-4D8A-9EF3-5733EC181590.jpeg)
У Мукачеві на Закарпатті пройшла соціальна ініціатива лікаря-стоматолога Тетяни Петрулинець для вразливих верств населення, яких підтримує Закарпатська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.
Лікар надав безкоштовно стоматологічні послуги (медичний огляд та лікування) для сімей демобілізованих військовослужбовців, людей з інвалідністю, багатодітних та малозабезпечених родин.
Соціальна ініціатива – новий етап взаємодії місцевої організації Товариства з соціально спрямованими людьми для підтримки незахищених верств населення.