Діяльність служби розшуку на Харківщині

Діяльність служби розшуку на Харківщині

В умовах карантину Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України продовжує роботу з підтримки родин зниклих безвісти.

Турбота та увага – прості та звичні речі в повсякденному житті, якими ми оточуємо своїх рідних. Та, на жаль, є родини, чиї рідні зникли безвісти, і постійне очікування, невизначеність завдають регулярного стресу. Для таких сімей турбота і підтримка важать дуже багато, особливо, в умовах карантинних обмежень.

Так, співробітник Служби розшуку у Харківській обласній організації Товариства Червоного Хреста України провела зустрічі з родинами зниклих безвісти та сім’ями, чиї рідні загинули внаслідок конфлікту на сході Упраїни. Кожну родину підтримали засобами гігієни від Австрійського Червоного Хреста. Та головною потребою зустрічей стало спілкування і підтримка, адже ми розуміємо їх біль та очікування, що триває роками. Психосоціальна підтримка, яку здійснюють працівники та волонтери Товариства Червоного Хреста України допомагає родинам подолати теперішні складні життєві обставини.