Акції до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

Акції до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

Щорічно до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом волонтери і співробітники Товариство Червоного Хреста України в різних куточках країни проводять тематичні заходи, які спрямовані на підвищення рівня обізнаності населення про туберкульоз.

Зокрема:

  • Запорізька, Луганська обласні організації Товариства Червоного Хреста України розповсюджували інформаційні листівки, проводили профілактичні бесіди. Також у Запоріжжі волонтери надавали гарячі обіди й направлення на флюорографічне дослідження легень для людей, які тимчасово не мають місця проживання.
  • Бахмутська, Краматорська, Бердянска організації провели освітні сесії про туберкульоз для школярів і студентів.
  • Лиманська, Донецька, Костянтинівська, Сєвєродонецька організації Товариства Червоного Хреста України організували вуличні акції, під час яких нагадували жителям, як уникнути інфікування, як розпізнати захворювання і як діяти у разі появи симптомів. Кожному слухачеві роздавали ромашки, як символ боротьби з туберкульозом, інформаційні листівки та захисні маски. На головній площі столиці Київська міська організація також проводила інформування мешканців про те, як зупинити епідемію туберкульозу.
  • Закарпатська продовжує надавати медичний, психологічний та соціальний супровід пацієнтів, які лікуються від туберкульозу.
  • Тернопільська, Полтавська обласні організації долучилися до акції “TBpeopleUkraine” «Мотиваційна кава», де разом з смачною кавою мешканцям роздавали інформаційні матеріали щодо профілактики інфікування на туберкульоз.
  • Інформаційні вуличні акції організували також Рубіжанська, Херсонська, Торецька, Дружківська, Миколаївська організації Товариства Червоного Хреста України.
  • Красноградська організація брала участь у записі радіоефіру в місцевій студії, де разом з лікаркою ділилися інформацією про профілактику інфікування туберкульозом, особливо у контексті пандемії COVID-19.
  • Учасниці Клубу активного довголіття Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України власними руками зробили ромашки до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.
  • Миколаївська обласна організація Товариства Червоного Хреста України підготувала інформаційне відео про методи профілактики туберкульозу та провела тематичний майстер-клас з дітьми.
  • Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України провела інформаційний тематичний флеш-моб.

Share this post