ТЧХУ нагородив адвокатів «Ілляшев та Партнери» «Почесною відзнакою»

ТЧХУ нагородив адвокатів «Ілляшев та Партнери» «Почесною відзнакою»

Товариство Червоний Хрест України нагородив адвокатів юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» «Почесною відзнакою»

Керуючий партнер Михайло Ілляшев та адвокат Дмитро Нікулеско отримали найвищу нагороду від Товариства – медаль «Почесна відзнака» – за те, що вони виграли першу в історії незалежної України справу щодо захисту емблеми Червоного Хреста в українських судах.

Завдяки їхнім зусиллям було припинено неправомірне використання емблеми Червоного Хреста, яку тривалий час використовувала одна із мереж медичних центрів в Україні як власну торгову марку.  Зображення у вигляді хреста червоного кольору на білому тлі мережа використовувала у своїй торговій марці і розміщувала на вивісках своїх центрів, на сайті, в рекламі та діловій документації. Подібне використання емблеми є грубим порушенням законів України «Про Товариство Червоного Хреста України», «Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні» та міжнародних договорів, до яких Україна приєдналася.

Зазначимо, що юридичні послуги надаються Товариству юридичною фірмою «Ілляшев та Партнери» pro bono (тобто добровільно і безкоштовно), адже фірма соціально відповідальна і розуміє надзвичайно важливу місію Товариства.

Також подяку від імені генерального директора Національного комітету Товариства Червоного Хреста України було вручено директору з розвитку бізнесу компанії та PR «Ілляшев та Партнери» Катерині Андреєвій.

 

Share this post