Волонтери Червоного Хреста допомагають населенню у пунктах обігріву 

Волонтери Червоного Хреста допомагають населенню у пунктах обігріву 

Через значне зниження температурних показників повітря на територіях України розгорнуті мобільні пункти обігріву. Вони допомагають людям уникнути випадків обмороження та переохолодження. Волонтери Товариства Червоного Хреста України в різних областях долучаються до підтримки вразливих верств населення, особливо людей, які тимчасово залишилися без місця проживання.

Так, Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України відкриа пункт обігріву на базі Ямпільської районної організації. Тут можна зігрітися, випити гарячого чаю, поїсти теплого супу, відпочити та отримати першу допомогу у разі потреби. Зазвичай до пункту заходять літні люди та ті, хто потребує підтримки.

Також гарячими обідами підтримують у люті морози людей, які опинилися у складних життєвих обставинах і тимчасово не мають місця проживання, волонтери Южноукраїнської міської та Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Волонтери та співробітники Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста України в місті Києві передають теплі зимові речі, черевики бездомним людям на Контрактовій площі столиці. Усі ці речі допомагають пережити зиму.

Дізнатися про наявні пункти обігріву можна у наших співробітників , а також тут.


.

Share this post