50 обідів волонтери передали самотнім літнім людям та особам з інвалідністю
У холодну осінню пору волонтери Товариства Червоного Хреста України дарують тепло самотнім літнім людям та особам з інвалідністю. Завдяки доброзичливим і небайдужим батькам Новопечерської школи в м.Києві було зібрано 50 обідів для вразливих верств населення. Загони швидкого реагування Червоного Хреста України разом з волонтерами Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста роздали їх людям літнього віку та особам з інвалідністю.
Добро не йде на карантин!
Ви також можете допомогти вразливим верствам населення, зробивши благодійний внесок: https://redcross.org.ua/donate/
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/124947088_3466082496820796_5753815822292059777_n.jpg)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/125231717_3466082456820800_2297571168139795241_n.jpg)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/125183938_3466082706820775_5583063124322175534_n.jpg)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/125210300_3466082663487446_3714132078517717846_n.jpg)
![](https://redcross.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/125232013_3466082600154119_600001940545189369_n.jpg)