Червоний Хрест та Кока-Кола ініціювали кампанію з підтримки донорства крові

Червоний Хрест та Кока-Кола ініціювали кампанію з підтримки донорства крові

Через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження у медзакладах України виник гострий дефіцит донорської крові. За даними МОЗ, під час карантину стало вдвічі менше донорів крові. Однак потреба у крові зростає, тому що планові операції поступово відновлюється під час послаблення карантину. У цей період надзвичайно важливо, щоб суспільство підтримало тих, кому кров необхідна для оперативного втручання або лікування. Багато людей просто не мають часу чекати, коли з’явиться донорська кров.

Товариство Червоного Хреста України в рамках своєї статутної діяльності постійно долучається до донорських програм та займається популяризацією безоплатного донорства крові. В умовах карантину Товариством була організована всеукраїнська акція: «Маленька крапля крові донора дорівнює великому шансу на життя». До цієї акції вже вдалося залучити понад 400 наших співробітників, волонтерів і партнерів по всій Україні.

Ми раді, що компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна, наш багаторічний партнер, долучилась до спільної кампанії з підтримки донорства крові. Відтак упродовж місяця кожен з 15 тисяч донорів, який прийде до центру крові у своєму місті, отримає приємний подарунок – пляшку напою. Компанія надала продукцію для 35 міських центрів крові у всіх областях України. Центри у Львові, Житомирі, Запоріжжі, Одесі, Полтаві, Харкові, Черкасах, Чернігові, Івано-Франківську та Києві вже отримали продукцію, а наступного тижня напої доставлять в інші регіони України.

Долучайтеся і ви, адже порятунок людського життя – це найцінніша нагорода у світі!

Share this post