Зимові навчання безпеці на Прикарпатті

Зимові навчання безпеці на Прикарпатті

З 8 по 12 січня 2020 року у с. Буковці Івано-франківській області пройшов зимовий навчально – тренувальний збір юних рятувальників «Буковець 2020» Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки». В цьому році взяли участь понад 170 дітей, 21 команди з 8 областей України. Вперше на зборі була присутня команда Луганської області, яку представив Сєверодонецький центр туризму (керівник команди Гузь Л.О.).

Представник області був і в оргкомітеті, суддя з конкурсу «Перша допомога» голова Луганського обласного відділення ВГДР «Школа безпеки», тренер з першої допомоги Червоного Хреста Петро Костиря. Діти пройшли навчання з надання першої допомоги при переохолодженні, обмороженні, травмах та СЛР.

Спонсором конкурсу «Перша допомога» стало Товариство Червоного Хреста України, яке надало призи та сувеніри. Колективу Буковецької школи, яка відмітила 60 років, подарували рятувальний рюкзак з аптечкою, а рух «Школа безпеки» отримав подяку за багаторічну плідну співпрацю.

182-2064_o копия

Команди пройшли навчання під час рятувально – пошукової роботи в лавині за допомогою біпірів та щупів. Зазначимо, що деякі види навчання проводилися і вночі. Вчилися орієнтуватися по GPS-навігаторах.

Підчас тренувального сходження на гору Терношори Загін швидкого реагування Луганської обласної організації ТЧХУ та гірські рятувальники Верховинського і Косівського загонів ДСНС України в Івано-франківській області провели супровід 65 дітей, під час якого була надана допомога 2 постраждалим. Інша група, у складі 30 дітей, виконали сходження на гору Писаний Камінь. Зимові навчання пройшли дуже добре.

За матеріалами Товариства Червоного Хреста Личаківського району

Share this post