Волонтерство

Членство у Товаристві Червоного Хреста України є організаційною опорою національного товариства. Кожен громадянин, який зробив членський внесок на фіксовану суму, отримує членський квиток, який надає йому право брати участь у чергових виборах керівних органів тієї чи тієї організації Товариства. Кошти, внесені за членський квиток, витрачаються на забезпечення діяльності Товариства. Членом Товариства Червоного Хреста України можуть бути громадяни України та іноземні громадяни, які визнають Статут Товариства, Кодекс поведінки членів, волонтерів та працівників організації Товариства. Всі члени Товариства набувають статус члена після сплати вступного внеску та отримання квитка члена Товариства. Волонтери працюють у різноманітних сферах. Це і допомога літнім людям на дому, і робота із маленькими дітками, і участь у кампаніях та акціях, направлених на протидію поширенню соціально небезпечних хворіб, і багато інших - кожен обирає той напрямок, в якому він себе бачить найкраще. Волонтери також мають унікальні характеристики, серед яких - особиста мотивація, місцеве залучення. Волонтери є частиною спільноти. Вони знають потреби та можливості тих людей, з якими вони спілкуються, тому що вони вже серед них. Волонтер може бути або не бути членом Товариства, як і член Товариства може бути або не бути волонтером. І членство, і волонтерство в Товаристві є винятково добровільними.

Загони швидкого реагування беруть участь у гуманітарних операціях з надання населенню першої допомоги, медико-соціальної та психосоціальної підтримки, для проведення евакуації населення, яке постраждало внаслідок надзвичайної ситуації, організації таборів для тимчасового розміщення постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій і пунктів харчування для них тощо.

Також волонтери загонів беруть участь у реалізації благодійних програм з надання гуманітарної допомоги постраждалим і вразливим категоріям населення. Зазвичай, члени загонів по всій Україні здійснюють патрулювання масових заходів (концертів, святкових подій, спортивних змагань, мітингів), проводять тренінги з надання першої допомоги, мінної безпеки тощо. Якщо ви бажаєте долучитися до дружнього загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України, будь ласка, заповніть Анкету волонтера.

Товариство Червоного Хреста України із задоволенням прийме вас до своїх лав. Якщо ви бажаєте долучитися до дружнього волонтерського руху Товариства, будь ласка, заповніть Анкету волонтера.