Отримати допомогу

Складовими Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця є Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та національні товариства Червоного Хреста або Червоного Півмісяця. Товариство Червоного Хреста України є всеукраїнською гуманітарною громадською організацією, яка допомагає державі у наданні гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів та в мирний час. Товариство:
  •  бере участь у наданні міжнародної допомоги у разі катастроф і надзвичайних ситуацій,
  •  забезпечує медико-соціальну допомогу найменш соціально захищеним верствам населення,
  •  навчає навичкам надання першої допомоги,
  •  допомагає у відновленні втрачених внаслідок збройних конфліктів, природних катастроф чи процесів міграції родинних зв'язків,
  •  надає психосоціальну підтримку тощо.
Перелік напрямів нашої діяльності та інформацію щодо них див. за посиланням.
Будь ласка, зверніться з пакетом необхідних документів, які підтверджують вашу особу та обґрунтовують важкі життєві обставини, до організації Товариства Червоного Хреста України за місцем проживання або реєстрації. Вам підкажуть, коли і як можна отримати допомогу. Контакти обласних організацій шукайте тут.
Ні, Товариство Червоного Хреста України – це гуманітарна організація, а не медична. Товариство Червоного Хреста України має в своєму розпорядженні загони швидкого реагування, які надають першу допомогу постраждалим під час збройних конфліктів і стихійних лих, навчає бажаючих навичкам першої допомоги, в окремих регіонах надає населенню медичні послуги силами власних медико-соціальних центрів, мобільних медичних бригад тощо. Також Товариство популяризує донорство крові, поширює інформацію про профілактику небезпечних інфекційних хворіб (у тому числі COVID-19), розповсюджує засоби індивідуального захисту тощо. У таких напрямах діяльності, як навчання першої допомоги та її надання постраждалим, насправді не передбачають здійснення волонтерами та співробітниками Товариства власне медичних маніпуляцій (ін’єкцій, прийому ліків тощо), а для ефективної участі в них наявність навіть базової медичної освіти зовсім не є обов’язковою.
Матеріальну допомогу (одяг, взуття, продуктові набори, засоби гігієни, продуктові та фармацевтичні ваучери тощо), психосоціальну підтримку, послуги з догляду вдома за вразливими верствами населення Товариство надає у залежності від наявних програм, де чітко визначені критерії отримувачів допомоги з найуразливіших категорій населення, та можливостей організацій Товариства. Будь ласка, зверніться з пакетом необхідних документів, які підтверджують вашу особу та обґрунтовують важкі життєві обставини/стан здоров’я, до найближчої до вас організації Товариства Червоного Хреста України.

У залежності від програм Товариства, які реалізуються наразі, де чітко означені критерії бенефіціарів з найуразливіших категорій населення, та можливостей організацій Товариства Червоного Хреста України ви можете отримати матеріальну (одяг, взуття, засоби гігієни, продукти, продуктові, фармацевтичні ваучери тощо), психосоціальну допомогу, послуги патронажної служби Товариства тощо. Будь ласка, зверніться з пакетом документів, які підтверджують вашу особу та обґрунтовують важкі життєві обставини/стан здоров’я, у найближчу до вас організацію Товариства Червоного Хреста України. Вам підкажуть, яку ви можете отримати допомогу – контакти.

Будь ласка, зверніться з пакетом документів, які підтверджують вашу особу та обґрунтовують важкі життєві обставини у організації Товариства Червоного Хреста України за місцем проживання або реєстрації. Вам підкажуть, коли і як можна отримати допомогу. Перейти до розділу контакти.

Будь-яка людина, яка потрапила у скрутну ситуацію – самотність, хвороба, бідність, безробіття, втрата родинних зв’язків, надзвичайна ситуація чи збройний конфлікт – може звернутися до працівників Товариства Червоного Хреста України. Підопічні Товариства – це самотні малозабезпечені громадяни літнього віку, люди з інвалідністю, ветерани та інваліди війни та праці, внутрішньо переміщені особи та інші верстви населення, які потребують соціальної допомоги. Проте часто можливість отримати допомогу залежить від програм Товариства, які реалізуються наразі, де чітко означені критерії бенефіціарів з вищезазначених категорій населення.