Діяльність

Догляд вдома співробітниками місцевих організацій Товариства Червоного Хреста України здійснюється за самотніми або умовно самотніми громадянам похилого віку та особами з інвалідністю, які частково або повністю втратили здатність до пересування й самообслуговування, віддалені від інфраструктури. Сьогодні не всі місцеві організації Товариства проводять таку діяльність.  Щоб дізнатися чи здійснює ваша місцева організація догляд вдома, будь ласка, зверніться за додатковою інформацією у найближчу організацію Товариства Червоного Хреста України за місцем проживання або реєстрації чи зателефонуйте за вказаними номерами місцевої організації.

Розгалужена мережа організацій Товариства Червоного Хреста України, яка охоплює всю територію України, дає змогу громадянам звертатися з запитами по розшуку до будь-якого найближчої організації Червоного Хреста України. Всі послуги з розшуку та відновленню родинних зв’язків надаються безкоштовно та відповідають праву людини на збереження особистої інформації (принцип конфіденційності). Кожну заяву ми ретельно розглядаємо та використовуємо всі доступні ресурси для розшуку. Контакти служби розшуку Товариства – Завідуюча відділу – Царюк Ірина Юріївна,  тел.: (044) 235-10-96, e-mail: rfl@redcross.org.ua.

Будь ласка, зверніться до найближчої до вас організації Товариства Червоного Хреста України. Вам підкажуть, у яку медичну установу ви можете звернутися, щоб безоплатно здати кров та допомогти врятувати життя.
Будь ласка, зверніться до найближчої до вас організації Товариства Червоного Хреста України. Вам підкажуть, коли буде наступний набір на тренінг з першої допомоги, де ви отримаєте важливі навички, які можуть врятувати життя.