Молоджний рух. Загальна інформація

Молодіжний рух

Один з найпріоритетніших напрямків роботи Товариства Червоного Хреста України – розвиток молодіжного руху. Долучаючись до різних гуманітарних завдань організації, молодь* має прекрасну можливість розвиватися, здобувати вагомі життєві навички, втілювати власні ініціативи.

Дотримання основоположних принципів Руху має на меті запобігання виникнення таких явищ як стигма та дискримінація та є прекрасним підґрунтям для виховання майбутнього покоління організації, що і постійно відбувається. Молодіжний рух повністю підпорядковується керівництву організації, а також має свій орган правління – молодіжну комісію Товариства. Цей орган контролює виконання молодіжної програми Товариства, ініціює та організовує молодіжні заходи обласного та всеукраїнського рівня.

Також молодь Товариства Червоного Хреста України активно комунікує з молоддю різних іноземних Національних Товариств, маючи змогу переймати досвід та постійно удосконалюватися. Долучаючись до роботи Червоного Хреста, молоді люди не лише сприяють виконанню місії Червоного Хреста, спрямовану на полегшення людських страждань, але й отримують чудову  можливість самореалізуватися.

Основні напрямки діяльності:

  • Поширення знань (міжнародне гуманітарне право)
  • Робота з вразливими групами населення (внутрішньо переміщені особи, особи з обмеженими можливостями, діти-сироти, люди похилого віку)
  • Охорона здоров’я (пропаганда здорового способу життя, профілактика інфекційних захворювань)
  • Реагування на надзвичайні ситуації (навчання навичкам першої допомоги, мінна безпека, молодь може входити до складу загонів швидкого реагування).

*Відповідно до стандартів Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, молоддю вважаються особи до тридцяти років.