ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ РОБІТ З РЕКОНСТРУКЦІЇ БУДІВЛІ А-2 КНП «1 ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ М. ЛЬВОВА, СМТ БРЮХОВИЧІ» З БЛАГОУСТРОЄМ ТЕРИТОРІЇ

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ РОБІТ З РЕКОНСТРУКЦІЇ БУДІВЛІ А-2 КНП «1 ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ М. ЛЬВОВА, СМТ БРЮХОВИЧІ» З БЛАГОУСТРОЄМ ТЕРИТОРІЇ

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Організатор») оголошує тендер на закупівлю робіт з реконструкції будівлі А-2 КНП «1 територіальне медичне об’єднання м. Львова, смт Брюховичі» з благоустроєм території.

Дана закупівля складається з ІІ етапів:

ЕТАП №1  – ПРЕКВАЛІФІКАЦІЯ
Учасник зобов’язаний підтвердити відповідність кваліфікаційним вимогам (див. «Форму відповідності кваліфікаційним вимогам» в Додатку 1 до Оголошення).
Учасник повинен надіслати на електронну пошту tender@redcross.org.ua повний пакет документів згідно кваліфікаційних вимог даного Оголошення (РОЗДІЛ ІІ)
у строк до  18:00 «15» липня 2024 року.

Максимальний розмір вкладення складає 25 мб. У випадку, якщо розмір вкладення перевищує 25 мб, пропозицію необхідно розділити на кілька електронних листів та вказати в темі листа «НАЗВА УЧАСНИКА_ЕТАП №1-Реконструкція будівлі А-2 КНП смт. Брюховичі_ ЧАСТИНА 1, ЧАСТИНА 2…і т.д.».

ЕТАП №2 – НАДАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ТА ОГЛЯД ОБ’ЄКТУ
Учасникам, які успішно пройшли Етап №1  даної закупівлі, буде надіслано запрошення на Етап №2  конкурсного відбору.

Детальна інформація та документи для участі за посиланням:
ОГОЛОШЕННЯ

Додаток №1
Додаток №2.1.
Додаток №2.2
Додаток №3

 

 

Share this post