ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНИХ (МАРКУВАЛЬНИХ) ЗНАКІВ ТА ОГОРОДЖУВАЛЬНОЇ СИГНАЛЬНОЇ СТРІЧКИ

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНИХ (МАРКУВАЛЬНИХ) ЗНАКІВ ТА ОГОРОДЖУВАЛЬНОЇ СИГНАЛЬНОЇ СТРІЧКИ

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Організатор») оголошує тендер на закупівлю попереджувальних (маркувальних) знаків та огороджувальної сигнальної стрічки.

Закупівля даного інформаційного матеріалу необхідна для недопущення населення у постраждалих громадах до небезпечних районів шляхом використання виготовленої інформаційної продукції під час проведення маркування (позначення) небезпечних та\або ймовірно небезпечних територій.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ від учасників: «02» липня 2024 року до 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути зазначено: ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР на закупівлю попереджувальних (маркувальних) знаків та огороджувальної сигнальної стрічки. НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11-00 «03» липня 2024 року.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: м. Київ, вул. Ділова, буд. 3, Товариство Червоного Хреста України. Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

Детальна інформація та документи для участі:
ОГОЛОШЕННЯ, Додатки №1, №2

Share this post