ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Замовник») оголошує тендер на закупівлю мультимедійного обладнання  в рамках проєкту «Поточний ремонт частини нежитлової офісної  будівлі за адресою м. Київ, вул. Ділова, 3».

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ від учасників: «14» травня 2024 року до 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути зазначено: «ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР на закупівлю мультимедійного обладнання в рамках проєкту «Поточний ремонт частини нежитлової офісної  будівлі за адресою м. Київ, вул. Ділова, 3» НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11-00 «15» травня 2024 року.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: м. Київ, 01024, вул. Є. Чикаленка, буд. 30, Товариство Червоного Хреста України. Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

Детальна інформація та документи для участі:
ОГОЛОШЕННЯ, Додаток №1
Додаток №2

Share this post