ПРОДОВЖЕННЯ ТЕНДЕРУ НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ ПРИЧЕПІВ ТА НАПІВПРИЧЕПІВ ДО ТЯГАЧІВ НА 2024 РІК

ПРОДОВЖЕННЯ ТЕНДЕРУ НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ ПРИЧЕПІВ ТА НАПІВПРИЧЕПІВ ДО ТЯГАЧІВ НА 2024 РІК

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Організатор») оголошує продовження тендеру на  закупівлю послуг з технічного обслуговування та ремонту причепів та напівпричепів до тягачів на 2024 рік .

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ від учасників: «26» березня 2024 року до 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути зазначено: ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР  НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ ПРИЧЕПІВ ТА НАПІВПРИЧЕПІВ ДО ТЯГАЧІВ НА 2024 РІК НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11-00 «27» березня 2024 року.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: м. Київ, 01024, вул. Є. Чикаленка, буд. 30, Товариство Червоного Хреста України. Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

ОГОЛОШЕННЯ
Додаток №2

Share this post