ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ СХОДОВИХ МАРШІВ

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ СХОДОВИХ МАРШІВ

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Замовник») оголошує тендер на закупівлю будівельних матеріалів для сходових маршів в рамках реалізації проекту: “Поточний ремонт частини нежитлової офісної будівлі за адресою: м.Київ, вул.Ділова, 3”.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: «02» квітня 2024 року  до 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути ЗАЗНАЧЕНО: «ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР на закупівлю будівельних матеріалів для сходових маршів в рамках реалізації проекту: “Поточний ремонт частини нежитлової офісної будівлі за адресою: м.Київ, вул.Ділова, 3”.НАЙМЕНУВАННЯ Учасника. НЕ РОЗКРИВАТИ ДО «03» квітня 2024 року  до 11:00».

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: м. Київ, 01024, вул. Є. Чикаленка, буд. 30, Товариство Червоного Хреста України. Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

Детальна інформація та документи для участі:
ОГОЛОШЕННЯ, Додаток №1
Додаток №2

Share this post