ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГІГІЄНІЧНИХ НАБОРІВ «УНІВЕРСАЛЬНИХ» ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОТРЕБ ВРАЗЛИВИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГІГІЄНІЧНИХ НАБОРІВ «УНІВЕРСАЛЬНИХ» ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОТРЕБ ВРАЗЛИВИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Замовник») оголошує тендер на закупівлю індивідуальних гігієнічних наборів «Універсальних» для забезпечення потреб вразливих верств населення.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: «26» березня 2024 року 18:00.

На конверті має бути зазначено: ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ на закупівлю індивідуальних гігієнічних наборів «Універсальних» для забезпечення потреб вразливих верств населення. НАЙМЕНУВАННЯ Учасника. НЕ РОЗКРИВАТИ ДО «27» березня 2024 року 11:00.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: м. Київ, 01024, вул. Є. Чикаленка, буд. 30, Товариство Червоного Хреста України. Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

Детальна інформація та документи для участі:
ОГОЛОШЕННЯ
Додатки №2, №3

Share this post