ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПІЛОТНОГО АДАПТОВАНОГО ОНЛАЙН-КУРСУ «DIGITAL МАРКЕТИНГ»

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПІЛОТНОГО АДАПТОВАНОГО ОНЛАЙН-КУРСУ «DIGITAL МАРКЕТИНГ»

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Організатор») оголошує тендер на закупівлю послуг щодо організації та реалізації пілотного адаптованого онлайн-курсу «Digital маркетинг» в рамках мотиваційної програми до пошуку роботи та реінтеграції на ринок праці України для ветеранів війни першої та другої категорій інвалідності, забезпечення  та впровадження навчального процесу, технічного адміністрування та кар’єрного консультування.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ від учасників: «27» лютого 2024 року до 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути зазначено: ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР на закупівлю  послуг щодо організації та реалізації пілотного адаптованого онлайн-курсу «Digital маркетинг» в рамках мотиваційної програми до пошуку роботи та реінтеграції на ринок праці України для ветеранів війни першої та другої категорій інвалідності, забезпечення  та впровадження навчального процесу, технічного адміністрування та кар’єрного консультування. НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11-00 «28» лютого 2024 року.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: м. Київ, 01024, вул. Є. Чикаленка, буд. 30, Товариство Червоного Хреста України. Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

ОГОЛОШЕННЯ

Share this post