ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ ПРОДУКТІВ MICROSOFT 365 ТА НАВЧАННЮ ПРОЄКТНОМУ УПРАВЛІННЮ

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ ПРОДУКТІВ MICROSOFT 365 ТА НАВЧАННЮ ПРОЄКТНОМУ УПРАВЛІННЮ

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Організатор») оголошує тендер на закупівлю послуг навчання співробітників Замовника по напрямку підвищення кваліфікації у використанні продуктів Microsoft 365 та навчанню проєктному управлінню.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ від учасників: «27» лютого 2024 року до 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути зазначено: ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР на закупівлю послуг з навчання по напрямку підвищення кваліфікації у використанні продуктів Microsoft 365 та навчанню проєктному управлінню. НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11-00 «28» лютого 2024 року.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: м. Київ, 01024, вул. Є. Чикаленка, буд. 30, Товариство Червоного Хреста України. Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

ОГОЛОШЕННЯ
Додаток №3

Share this post