ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ РОБІТ З ВЛАШТУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ СВЕРДЛОВИНИ НА ТЕРИТОРІЇ БАТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ РОБІТ З ВЛАШТУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ СВЕРДЛОВИНИ НА ТЕРИТОРІЇ БАТІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Організатор») оголошує тендер на закупівлю робіт з  влаштування експлуатаційної свердловини для водозабезпечення господарсько-питних потреб комплексу тимчасових споруд, призначених для життєзабезпечення (тимчасового проживання та обслуговування) внутрішньо-переміщених осіб на території Батівської селищної територіальної громади.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПРИЙМАННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ від учасників: «20» лютого 2024 року до 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути зазначено: ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР на закупівлю робіт з  влаштування експлуатаційної свердловини для водозабезпечення господарсько-питних потреб комплексу тимчасових споруд, призначених для життєзабезпечення (тимчасового проживання та обслуговування) внутрішньо-переміщених осіб на території Батівської селищної територіальної громади. НЕ РОЗКРИВАТИ ДО 11-00 «21» лютого 2024 року.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: м. Київ, 01024, вул. Є. Чикаленка, буд. 30, Товариство Червоного Хреста України. Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

ОГОЛОШЕННЯ
Додаток №2
Додаток №3
Додаток №4
Додаток №5

 

Share this post