ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ СЕРВЕРНОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ З ВИКОНАННЯМ РОБІТ ПО ВПРОВАДЖЕННЮ ТА НАЛАШТУВАННЮ

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ СЕРВЕРНОГО ОБЛАДНАННЯ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ З ВИКОНАННЯМ РОБІТ ПО ВПРОВАДЖЕННЮ ТА НАЛАШТУВАННЮ

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Замовник») оголошує тендер на закупівлю серверного обладнання та програмного забезпечення з виконанням робіт по впровадженню та  налаштуванню.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: «20» лютого 2024 року 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути ЗАЗНАЧЕНО: «ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР на закупівлю серверного обладнання та програмного забезпечення з виконанням робіт по впровадженню та  налаштуванню. НАЙМЕНУВАННЯ Учасника. НЕ РОЗКРИВАТИ ДО «21» лютого 2024 року 11:00»

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:
м. Київ, 01024, вул. Є. Чикаленка (Пушкінська), буд. 30, Товариство Червоного Хреста України.
Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

ОГОЛОШЕННЯ
ДОДАТОК №2
ДОДАТОК №3
ДОДАТОК №4

Share this post