ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ РОБІТ З ВЛАШТУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ СВЕРДЛОВИНИ

ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ РОБІТ З ВЛАШТУВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ СВЕРДЛОВИНИ

Товариство Червоного Хреста України (далі – «Замовник») оголошує тендер на закупівлю робіт з влаштування експлуатаційної свердловини для водозабезпечення господарсько-питних потреб комплексу тимчасових споруд, призначених для тренінгового комплексу в с.Мартусівка, Бориспільського району, Київської області.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: «20» лютого 2024 року  до 18:00.

Учасники мають подавати пропозиції у паперовому вигляді. Передача пропозиції здійснюється представником компанії учасника або кур‘єрською поштою.
Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою (за наявності) учасника у декількох місцях.

На конверті має бути зазначено: «ПРОПОЗИЦІЯ НА ТЕНДЕР на закупівлю робіт з влаштування експлуатаційної свердловини для водозабезпечення господарсько-питних потреб комплексу тимчасових споруд, призначених для тренінгового комплексу в с.Мартусівка, Бориспільського району Київської області. НАЙМЕНУВАННЯ Учасника. НЕ РОЗКРИВАТИ ДО «21» лютого 2024 року  до 11:00»

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:
м. Київ, 01024, вул. Є. Чикаленка (Пушкінська), буд. 30, Товариство Червоного Хреста України.
Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з понеділка по п‘ятницю з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв, приймальня ТЧХУ.

ОГОЛОШЕННЯ
Додаток №2
Додаток №3
Додаток №4
Додаток №5

Share this post