Конкурс на місцеву закупівлю касок

Конкурс на місцеву закупівлю касок

м. Київ                                                                                                                                                  «22» жовтня 2019р.

 

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

 (далі – „Запит”)

 

Товариство Червоного Хреста України оголошує конкурс на місцеву закупівлю касок.

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна забезпечення діяльності загонів швидкого реагування.

Опис позиції до закупівлі

 

Назва Кількість Додаткова інформація
1 Каска для роботи на висоті та для рятувальних робіт 42 Каска Petzl Vertex VENT white (або еквівалент).

Передбачені бокові прорізі для кріплення захисних навушників.

Вставки для захисного щитка VIZIR.

Прорізі для кріплення ліхтарика.

Чотири кліпси для кріплення налобного ліхтарика з еластичним головним ременем.

Розмір: 53-63 см

Вага: 445 г

Система підвіски на шести ременях приймає форму голови, що забезпечує максимальний комфорт.

Енергія удару поглинається зовнішнім шаром оболонки каски.

Система регулювання CenterFit забезпечує центровку та оптимальну стабільність каски на голові.

 

Сертификация:

– CE*,

– ANSI Z89.1-2009 Type I Class E

– CSA Z94.1-05 Type 1 Class E

* Відповідає вимогам стандартів EN 397 та EN 12492 для захисту від ударів.

Відповідає вимогам стандартів  EN 397 и EN 50365 для захисту від ураження електричним струмом.

Відповідає опційним вимогам стандарту EN 397 для захисту від часток розплавленого металу, бокової деформації та для використання при низьких температурах.

 

Місце поставки – доставка  товару  здійснюється транспортом Постачальника та за його рахунок за адресою: вул. Пушкінська, 30, м. Київ, 01024

 

Термін постачання: листопад 2019 року.

Інша інформація:

– Ціна виробів повинна враховувати: затрати на завантажувальні та розвантажувальні роботи, доставку.

– Валютою тендерної пропозиції є гривня. Розрахунки здійснюватимуться у національній валюті України на розрахунковий рахунок постачальника.

– Оплата здійснюється за системою 50% передплати після затвердження макетів нанесення візуалізації та отримання рахунку, та 50% постоплаті протягом 3-х банківських днів по факту отримання продукції та підписання відповідних накладних.

– Покупець має право змінювати обсяг закупівлі Товару залежно від реального фінансування видатків та/або виробничої потреби Покупця.

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Право на здійснення підприємницької діяльності з відповідними КВЕДами –              Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності,

–              Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування

 

Склад цінової пропозиції:

 1. Цінова пропозиція, завірена підписом та печаткою (за наявності) відповідно Додатку 1 до цього запиту;
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).
 3. Додаткові документи (за необхідності).

 

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • участь у закупівлі послуг пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі послуг забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.
 • пропозиція може бути відхилена, та/або договір може бути розірваний, якщо є будь-які докази, що підписання договору або виконання договору включають в себе хабарництво або будь-які інші незаконні дії.
 • учасник самостійно одержує всі необхідні документи, пов’язані з поданням його тендерної пропозиції, та несе всі витрати на їх отримання

 

Запитання щодо цінової пропозиції надсилайте на адресу: zakaz@redcross.org.ua до 28.10.2019

 

Цінові пропозиції приймаються за адресою:

01004 м. Київ, вул. Пушкінська, 30 або на електронну пошту zakaz@redcross.org.ua до 29.10.2019 року до 14-00.

 

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Тендерним комітетом відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі. Перевага надаватиметься постачальникам, які запропонують оригінальні каски Petzl Vertex VENT white.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 3 робочих днів з дати розгляду цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі електронною поштою або розміщення інформації на сайті Товариства www.redcross.org.ua.

Укладання договору: Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем, протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту цінової пропозиції переможця процедури закупівлі. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі. Зміни до договору про закупівлю оформлюються в такій самій формі, що й договір про закупівлю, а саме у письмовій формі шляхом укладення додаткової угоди до договору. У разі відмови переможця від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації, замовник відхиляє цінову пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії цінової пропозиції яких ще не минув.

 

 

Голова тендерного комітету                                               М.І.Доценко

                                                                                  

 

 

Додаток 1 До Запиту

 

Форма Довідки

Увага! Учасники повинні дотримуватись встановленої форми

 

«ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ»

Ми, (назва Учасник), надаємо свою цінову пропозицію для участі у запиті на місцеву закупівлю касок. Вивчивши інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики, ми уповноважені на підписання договору, маємо можливість та погоджуємося виконати вимоги Замовника та договору на умовах, зазначених у нашій пропозиції  на загальну вартість:

Найменування товару Одиниця виміру кількість Ціна  за одиницю, грн. з урахуванням ПДВ (або без ПДВ) (зазначається

Учасником)

Загальна вартість, грн.

з урахуванням ПДВ (або без ПДВ) (зазначається Учасником)

1 Каска Petzl Vertex VENT white (або назва еквівалента) шт. 42    

 

 1. Ціна включає в себе всі витрати Учасника.
 2. Ми погоджуємося, що обсяги закупівлі товару можуть бути зменшені залежно від потреб Замовника та реального фінансування видатків.
 3. Ми беремо на себе зобов’язання виконати всі умови, передбачені договором.
 4. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом 30 днів з дня дати розкриття цінових пропозиції.
 5. Ми, зобов’язуємося укласти договір про закупівлю не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю.

_______________________________                               _______            ______________

(посада керівника або уповноваженої ним особи)         (підпис)           (прізвище та ініціали)

 

Share this post