Конкурс на місцеву закупівлю манекенів

Конкурс на місцеву закупівлю манекенів

м. Київ                                                                                                                                               «30» вересня 2019 р.

 

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

 (далі – „Запит”)

 

Товариство Червоного Хреста України (далі – «ТЧХУ») оголошує конкурс на місцеву закупівлю манекенів для відпрацювання серцево-легеневої реанімації.

Дана закупівля необхідна для забезпечення проведення тренінг з першої допомоги.

Технічні вимоги до продукції*

* Назва Кількість Додаткова інформація
1. Манекен Little Anne 8 Специфікація згідно

додатку 1

до цього запиту

 

Термін постачання товару: жовтень 2019

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
Право на здійснення підприємницької діяльності з відповідністю КВЕДам –     Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності

–     Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування

Інша інформація:

  • Валютою тендерної пропозиції є гривня. Розрахунки здійснюватимуться у національній валюті України на розрахунковий рахунок постачальника.
  • Оплата здійснюється за системою 50% передплати після отримання рахунку та 50% постоплаті по факту отримання продукції та підписання відповідних накладних протягом 3-х банківських днів.
  • ТЧХУ має право змінювати обсяг закупівлі Товару залежно від реального фінансування видатків та/або виробничої потреби.

 

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція у формі Додатку 1 до запиту;
  • Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам;
  • Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

 

Запитання щодо цінової пропозиції надсилайте на адресу: zakaz@redcross.org.ua до 04.10.2019.

 

 

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • участь у закупівлі послуг пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі послуг забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.
  • пропозиція може бути відхилена, та/або договір може бути розірваний, якщо є будь-які докази, що підписання договору або виконання договору включають в себе хабарництво або будь-які інші незаконні дії.
  • учасник самостійно одержує всі необхідні документи, пов’язані з поданням його тендерної пропозиції, та несе всі витрати на їх отримання.

 

Цінові пропозиції приймаються за адресою:

Україна 01004, місто Київ, вул. Пушкінська буд. 30.

або на електронну пошту zakaz@redcross.org.ua

до 08.10.2019 року до 14:00.

 

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Тендерним комітетом відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 3 робочих днів з дати розгляду цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 3 (трьох) робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі електронною поштою.

 

Укладання договору: Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем, протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту цінової пропозиції переможця процедури закупівлі. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі. Зміни до договору про закупівлю оформлюються в такій самій формі, що й договір про закупівлю, а саме у письмовій формі шляхом укладення додаткової угоди до договору. У разі відмови переможця від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації, замовник відхиляє цінову пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії цінової пропозиції яких ще не минув.

 

 

Голова тендерного комітету                                                                           М.І.Доценко

 

 

Додаток 1

Назва підприємства:

Адреса, телефон:

Реквізити:

Список-мінімум необхідних характеристик

 

Назва Кількість Ціна за одиницю

(з врахуванням відповідного до системи оподаткування податку)

грн.

Всього

 (з врахуванням відповідного до системи оподаткування податку)

грн.

1.                     1. Манекен Laerdai Little Anne,

який включає в тому числі

8

 

   
1.1. Змінне обличчя 5_на кожен комплект, всього 40    
1.2. Змінні легені 5_на кожен комплект, всього 40    
1.3. Серветки антисептичні 1_на кожен комплект, всього 8    
1.4. Сумка-ковдрик 1_на кожен комплект, всього 8    
1.5. Деконтадез спрей 250 мл 1_на кожен комплект, всього 8    

 

 

Умови оплати: ________________________

 

Термін поставки:____________________________________________________

 

Умови поставки:_____________________________________________________

 

Додаткова інформація:________________________________________________

 

 

Підпис відповідальної особи/штамп                                                                          Дата

Share this post