Вчора у Києві волонтери працювали на декількох локаціях одночасно: надавали першу допомогу як постраждалим, так волонтерам і рятувальникам, працювали на розборі завалів

Вчора у Києві волонтери працювали на декількох локаціях одночасно: надавали першу допомогу як постраждалим, так волонтерам і рятувальникам, працювали на розборі завалів

За інформацією ДСНС України, через обстріли загинули 33 особи, серед них 4 дитини, ще 120 осіб постраждали, серед яких 10 дітей та 11 осіб врятовано.

  • Охматдит

«Ми прибули до лікарні якнайшвидше. Побачили, що одна з будівель повністю зруйнована. Негайно долучилися до рятувальних служб у ліквідації наслідків обстрілу», – згадує Олена, волонтерка загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста.

Волонтери загонів швидкого реагування здійснили евакуацію 5 маломобільних дітей з верхніх поверхів лікарні та передали їх лікарям «швидкої» для транспортування в інші медичні заклади. Команда психічного здоров’я та психосоціальної підтримки Українського Червоного Хреста надавала першу психологічну допомогу постраждалим та їхнім рідним на всіх локаціях. Водночас, у наших пунктах допомоги було видано понад 1000 порцій харчування та напоїв.

  • Шевченківський район

«Після ранкового обстрілу Києва сталося влучання у житловий будинок. Ми оперативно прибули на локацію, де встановили пункт допомоги: надавали людям необхідну підтримку. Допомагали ДСНС України евакуйовувати з-під завалів тіла загиблих…», – каже Тарас, волонтер загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста.

До ліквідації наслідків обстрілу у Києві 8 липня залучені загони швидкого реагування Національного комітету Українського Червоного Хреста, а також Житомирської, Закарпатської, Київської, Сумської областей, які перебували на навчаннях у Київській області.

Чергування волонтерами здійснювалось протягом усієї ночі біля житлового будинку у Шевченківському районі та біля «Охматдиту» і продовжуватиметься допоки буде потреба в нашій допомозі.

Share this post