Рік тому, 6 червня 2023 року, трапилася найбільша техногенна катастрофа останніх десятиліть у Європі

Рік тому, 6 червня 2023 року, трапилася найбільша техногенна катастрофа останніх десятиліть у Європі

Підрив греблі Каховської гідроелектростанції став ще однією чорною сторінкою в історії України. Тисячі людей втратили свої домівки, засоби до існування та відчуття безпеки. Вода, яка знищувала все на своєму шляху, принесла з собою не лише руйнування, але й невимовний біль та відчай. Команда Українського Червоного Хреста з перших годин допомагала тим, хто опинився в біді.

Попри постійні обстріли волонтери загонів швидкого реагування Українського Червоного Хреста евакуювали 243 людини, більшість з яких – маломобільні, а також 29 домашніх улюбленців, які не мали шансів на порятунок.

Екіпажі мобільних медичних бригад провели 640 консультацій та надавали базові ліки постраждалим. Український Червоний Хрест передав людям Херсонщини майже 26 000 л питної води, понад 5 150 продуктових, 7 220 гігієнічних наборів, 480 упаковок дитячого харчування, майже 800 упаковок брезентів, майже 1 400 спальних наборів, понад 600 ковдр і 300 матраців, 225 кухонних наборів, 100 зарядних пристроїв та понад 670 упаковок корму для тварин.

Інформаційні кампанії щодо гігієни, мінної небезпеки, а також забезпечення населення доступом до безпечної води в регіоні – це все важливі напрямки діяльності, які Український Червоний Хрест продовжує впроваджувати у сьогодні.

Рік потому ліквідація наслідків гуманітарної кризи у регіоні триває. Український Червоний Хрест докладає максимум зусиль, аби люди отримали необхідну допомогу.

 

Share this post